|
VfB Stuttgart |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 26 | 11 (42.31%) | 5 (19.23%) | 10 (38.46%) |
| Bundesliga | 28.8.2026 | 20:30 | FC Bayern München | 5:1 | VfB Stuttgart |
| DFB-Pokal | 23.5.2026 | 20:00 | FC Bayern München | 3:0 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 2:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 3:3 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 17:30 | FC Bayern München | 4:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 22.3.2026 | 19:30 | FC Augsburg | 2:5 | VfB Stuttgart |
| Liga Europejska | 19.3.2026 | 21:00 | FC Porto | 2:0 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 7.3.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 2:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 22.2.2026 | 19:30 | 1. FC Heidenheim | 3:3 | VfB Stuttgart |
| Liga Europejska | 19.2.2026 | 21:00 | Celtic FC | 1:4 | VfB Stuttgart |
| Statystyka | VfB Stuttgart | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2.15 | 1.69 | 3.84 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.96 | 0.77 | 1.73 |
| xG | 1.73 | 1.56 | 3.29 |
| Strzały | 14.62 | 13.92 | 28.54 |
| Strzały na bramkę | 5.73 | 5.12 | 10.85 |
| Rogi | 5.23 | 4.12 | 9.35 |
| Żółte kartki | 1.81 | 1.54 | 3.35 |
| Czerwone kartki | 0.08 | 0.15 | 0.23 |
| Fauli | 10.27 | 11.19 | 21.46 |
| Posiadanie piłki | 56.77% | 43.23% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (42.31%) |
11 (42.31%) |
15 (57.69%) |
14 (53.85%) |
15 (57.69%) |
16 (61.54%) |
14 (53.85%) |
2 (7.69%) |
9 (34.62%) |
19 (73.08%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (38.46%) |
12 (46.15%) |
11 (42.31%) |
11 (42.31%) |
9 (34.62%) |
5 (19.23%) |
6 (23.08%) |
4 (15.38%) |
15 (57.69%) |
6 (23.08%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 4x (15.38%) |
5x (19.23%) |
6x (23.08%) |
6x (23.08%) |
4x (15.38%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (26.92%) |
4x (15.38%) |
8x (30.77%) |
5x (19.23%) |
1x (3.85%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
1x (3.85%) |
5x (19.23%) |
6x (23.08%) |
6x (23.08%) |
2x (7.69%) |
6x (23.08%) |
| VfB Stuttgart zdobywa gola | 22x (84.62%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 19x (73.08%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (57.69%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (26.92%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.85%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 6 (23.08%) |
| 4+ | 2 (7.69%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (11.54%) |
| 2 | 6 (23.08%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (3.85%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 9 (34.62%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (3.85%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (3.85%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (7.69%) |
| Remis - remis | 1 (3.85%) |
| Remis - porażka | 0 (0%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 3 (11.54%) |
| Porażka - porażka | 9 (34.62%) |
| Ilość meczów | 14 (53.85%) |
| z tego zwycięstw | 10 (71.43%) |
| z tego remisów | 2 (14.29%) |
| z tego porażek | 2 (14.29%) |
| Ilość meczów | 12 (46.15%) |
| z tego zwycięstw | 1 (8.33%) |
| z tego remisów | 3 (25%) |
| z tego porażek | 8 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 3 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 2 |
| 5:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 3 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 2 |
| 1:5 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 1x (3.85%) |
25x (96.15%) |
6x (23.08%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (11.54%) |
23x (88.46%) |
3x (11.54%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
26x (100%) |
26x (100%) |
18x (69.23%) |
3x (11.54%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (19.23%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (7.69%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |