SC Freiburg - znak

SC Freiburg

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
27 8 (29.63%) 7 (25.93%) 12 (44.44%)

Ostatnie mecze

Liga Konferencyjna 20.8.2026 20:30 Motherwell FC 1:3 SC Freiburg
Bundesliga 10.5.2026 15:30 Hamburger SV 3:2 SC Freiburg
Liga Europejska 30.4.2026 21:00 SC Braga 2:1 SC Freiburg
Bundesliga 26.4.2026 17:30 Borussia Dortmund 4:0 SC Freiburg
DFB-Pokal 23.4.2026 20:45 VfB Stuttgart 2:1p SC Freiburg
Liga Europejska 16.4.2026 18:45 RC Celta de Vigo 1:3 SC Freiburg
Bundesliga 12.4.2026 19:30 1. FSV Mainz 05 0:1 SC Freiburg
Bundesliga 22.3.2026 17:30 FC St. Pauli 1:2 SC Freiburg
Liga Europejska 12.3.2026 21:00 KRC Genk 1:0 SC Freiburg
Bundesliga 1.3.2026 17:30 Eintracht Frankfurt 2:0 SC Freiburg

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SC Freiburg Przeciwnicy Razem
Bramki 1.19 1.52 2.71
Bramki w pierwszej połowie 0.59 0.56 1.15
xG 1.28 1.64 2.92
Strzały 11.41 15.07 26.48
Strzały na bramkę 4.15 4.85 9
Rogi 3.89 5.04 8.93
Żółte kartki 1.7 2.19 3.89
Czerwone kartki 0.07 0.04 0.11
Fauli 11.19 13.74 24.93
Posiadanie piłki 44.11% 55.89% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 8
(29.63%)
6
(22.22%)
8
(29.63%)
8
(29.63%)
9
(33.33%)
8
(29.63%)
7
(25.93%)
2
(7.41%)
9
(33.33%)
6
(22.22%)
Przeciwnik przeważa 12
(44.44%)
5
(18.52%)
19
(70.37%)
19
(70.37%)
15
(55.56%)
17
(62.96%)
13
(48.15%)
1
(3.7%)
17
(62.96%)
19
(70.37%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SC Freiburg 12x
(44.44%)
5x
(18.52%)
4x
(14.81%)
5x
(18.52%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(22.22%)
10x
(37.04%)
6x
(22.22%)
3x
(11.11%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
1x
(3.7%)
Łącznie w meczu 4x
(14.81%)
4x
(14.81%)
5x
(18.52%)
5x
(18.52%)
6x
(22.22%)
1x
(3.7%)
2x
(7.41%)
SC Freiburg zdobywa gola 15x (55.56%)
Przeciwnik zdobywa gola 21x (77.78%)
Obie drużyny zdobędą gola 13x (48.15%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (14.81%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (11.11%)
2 4 (14.81%)
3 1 (3.7%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (22.22%)
2 3 (11.11%)
3 1 (3.7%)
4+ 2 (7.41%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (14.81%)
Zwycięstwo - remis 1 (3.7%)
Zwycięstwo - porażka 1 (3.7%)
Remis - zwycięstwo 3 (11.11%)
Remis - remis 5 (18.52%)
Remis - porażka 8 (29.63%)
Porażka - zwycięstwo 1 (3.7%)
Porażka - remis 1 (3.7%)
Porażka - porażka 3 (11.11%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (29.63%)
z tego zwycięstw 5 (62.5%)
z tego remisów 1 (12.5%)
z tego porażek 2 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 15 (55.56%)
z tego zwycięstw 3 (20%)
z tego remisów 2 (13.33%)
z tego porażek 10 (66.67%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:1 1
3:0 1
3:1 4
4:3 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 4
1:1 2
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 3
0:3 1
0:4 1
1:2 2
2:3 1
2:6 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Freiburg 8x
(29.63%)
19x
(70.37%)
2x
(7.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(3.7%)
26x
(96.3%)
5x
(18.52%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
27x
(100%)
26x
(96.3%)
12x
(44.44%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (3.7%)
2 1 (3.7%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (18.52%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)