Gil Vicente FC - znak

Gil Vicente FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
16 3 (18.75%) 8 (50%) 5 (31.25%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 30.8.2026 21:30 FC Famalicão 0:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 16.5.2026 21:30 Sporting CP 3:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 3.5.2026 21:30 Rio Ave FC 0:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 13.4.2026 21:15 CD Tondela 2:2 Gil Vicente FC
Primeira Liga 21.3.2026 19:00 CD Santa Clara 1:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 8.3.2026 16:30 Estrela Amadora 2:2 Gil Vicente FC
Primeira Liga 22.2.2026 19:00 GD Estoril Praia 3:1 Gil Vicente FC
Primeira Liga 7.2.2026 16:30 Moreirense FC 1:2 Gil Vicente FC
Primeira Liga 26.1.2026 21:15 FC Porto 3:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 28.12.2025 16:30 FC Arouca 2:2 Gil Vicente FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Gil Vicente FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.06 1.31 2.37
Bramki w pierwszej połowie 0.69 0.56 1.25
xG 1.37 1.17 2.54
Strzały 12.19 9.81 22
Strzały na bramkę 3.75 4 7.75
Rogi 5.31 4.19 9.5
Żółte kartki 2.31 2.19 4.5
Czerwone kartki 0.19 0.06 0.25
Fauli 13.69 13.44 27.13
Posiadanie piłki 49.69% 50.31% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 3
(18.75%)
6
(37.5%)
7
(43.75%)
10
(62.5%)
6
(37.5%)
9
(56.25%)
9
(56.25%)
3
(18.75%)
8
(50%)
8
(50%)
Przeciwnik przeważa 5
(31.25%)
4
(25%)
9
(56.25%)
5
(31.25%)
7
(43.75%)
5
(31.25%)
4
(25%)
1
(6.25%)
6
(37.5%)
8
(50%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Gil Vicente FC 6x
(37.5%)
5x
(31.25%)
4x
(25%)
0x
(0%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(31.25%)
4x
(25%)
4x
(25%)
3x
(18.75%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(18.75%)
2x
(12.5%)
2x
(12.5%)
4x
(25%)
5x
(31.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Gil Vicente FC zdobywa gola 10x (62.5%)
Przeciwnik zdobywa gola 11x (68.75%)
Obie drużyny zdobędą gola 8x (50%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (18.75%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (12.5%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 1 (6.25%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (12.5%)
2 1 (6.25%)
3 2 (12.5%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 3 (18.75%)
Zwycięstwo - remis 3 (18.75%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 0 (0%)
Remis - remis 4 (25%)
Remis - porażka 2 (12.5%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (6.25%)
Porażka - porażka 3 (18.75%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (50%)
z tego zwycięstw 3 (37.5%)
z tego remisów 3 (37.5%)
z tego porażek 2 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 5 (31.25%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 2 (40%)
z tego porażek 3 (60%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:1 1
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 2
2:2 3

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:3 2
1:2 1
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Gil Vicente FC 4x
(25%)
12x
(75%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(31.25%)
11x
(68.75%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
16x
(100%)
12x
(75%)
4x
(25%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (18.75%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)