Torino FC - znak

Torino FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
22 6 (27.27%) 5 (22.73%) 11 (50%)

Ostatnie mecze

Serie A 5.9.2026 15:00 ACF Fiorentina 1:2 Torino FC
Serie A 29.8.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Torino FC
Serie A 17.5.2026 20:45 Cagliari Calcio 2:1 Torino FC
Serie A 2.5.2026 15:00 Udinese Calcio 2:0 Torino FC
Serie A 19.4.2026 12:30 US Cremonese 0:0 Torino FC
Serie A 5.4.2026 18:00 AC Pisa 1909 0:1 Torino FC
Serie A 21.3.2026 18:00 AC Milan 3:2 Torino FC
Serie A 6.3.2026 20:45 SSC Napoli 2:1 Torino FC
Serie A 22.2.2026 12:30 Genoa CFC 3:0 Torino FC
Serie A 7.2.2026 20:45 ACF Fiorentina 2:2 Torino FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Torino FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.09 1.64 2.73
Bramki w pierwszej połowie 0.32 0.77 1.09
xG 1.2 1.55 2.75
Strzały 10.77 13.95 24.72
Strzały na bramkę 3.77 4.59 8.36
Rogi 3.36 4.41 7.77
Żółte kartki 1.86 1.45 3.31
Czerwone kartki 0.05 0 0.05
Fauli 14.14 10.91 25.05
Posiadanie piłki 43.86% 56.14% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 6
(27.27%)
3
(13.64%)
8
(36.36%)
8
(36.36%)
7
(31.82%)
8
(36.36%)
11
(50%)
1
(4.55%)
17
(77.27%)
7
(31.82%)
Przeciwnik przeważa 11
(50%)
10
(45.45%)
14
(63.64%)
13
(59.09%)
12
(54.55%)
11
(50%)
5
(22.73%)
0
(0%)
4
(18.18%)
14
(63.64%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Torino FC 7x
(31.82%)
9x
(40.91%)
3x
(13.64%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(31.82%)
1x
(4.55%)
10x
(45.45%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
1x
(4.55%)
Łącznie w meczu 3x
(13.64%)
3x
(13.64%)
2x
(9.09%)
9x
(40.91%)
1x
(4.55%)
2x
(9.09%)
2x
(9.09%)
Torino FC zdobywa gola 15x (68.18%)
Przeciwnik zdobywa gola 15x (68.18%)
Obie drużyny zdobędą gola 11x (50%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (18.18%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (22.73%)
2 0 (0%)
3 1 (4.55%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (31.82%)
2 2 (9.09%)
3 1 (4.55%)
4+ 1 (4.55%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 2 (9.09%)
Zwycięstwo - remis 1 (4.55%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (18.18%)
Remis - remis 3 (13.64%)
Remis - porażka 2 (9.09%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (4.55%)
Porażka - porażka 9 (40.91%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (36.36%)
z tego zwycięstw 5 (62.5%)
z tego remisów 2 (25%)
z tego porażek 1 (12.5%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 11 (50%)
z tego zwycięstw 1 (9.09%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 10 (90.91%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:1 1
3:0 1
3:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
2:2 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:2 2
0:3 1
0:6 1
1:2 6
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Torino FC 7x
(31.82%)
15x
(68.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(13.64%)
19x
(86.36%)
4x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
22x
(100%)
20x
(90.91%)
6x
(27.27%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (18.18%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)