|
SC Telstar |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 5 (27.78%) | 5 (27.78%) | 8 (44.44%) |
| Eredivisie | 8.8.2026 | 16:30 | NEC Nijmegen | 1:2 | SC Telstar |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | FC Volendam | 1:2 | SC Telstar |
| Eredivisie | 2.5.2026 | 21:00 | NEC Nijmegen | 1:1 | SC Telstar |
| Eredivisie | 11.4.2026 | 16:30 | FC Utrecht | 4:1 | SC Telstar |
| Eredivisie | 14.3.2026 | 20:00 | SC Heerenveen | 3:0 | SC Telstar |
| Eredivisie | 8.3.2026 | 14:30 | Fortuna Sittard | 1:4 | SC Telstar |
| KNVB Beker | 4.3.2026 | 20:00 | AZ Alkmaar | 2:1 | SC Telstar |
| Eredivisie | 22.2.2026 | 20:00 | Feyenoord | 2:1 | SC Telstar |
| Eredivisie | 8.2.2026 | 14:30 | Go Ahead Eagles | 1:1 | SC Telstar |
| Eredivisie | 31.1.2026 | 18:45 | PEC Zwolle | 4:1 | SC Telstar |
| Statystyka | SC Telstar | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.22 | 1.61 | 2.83 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.44 | 0.61 | 1.05 |
| xG | 1.31 | 2.01 | 3.32 |
| Strzały | 11.5 | 17.94 | 29.44 |
| Strzały na bramkę | 4.28 | 6.67 | 10.95 |
| Rogi | 3.67 | 6.83 | 10.5 |
| Żółte kartki | 1.44 | 1.94 | 3.38 |
| Czerwone kartki | 0.06 | 0.06 | 0.12 |
| Fauli | 12 | 9.94 | 21.94 |
| Posiadanie piłki | 44.33% | 55.67% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 5 (27.78%) |
4 (22.22%) |
2 (11.11%) |
2 (11.11%) |
3 (16.67%) |
4 (22.22%) |
3 (16.67%) |
0 (0%) |
13 (72.22%) |
4 (22.22%) |
| Przeciwnik przeważa | 8 (44.44%) |
7 (38.89%) |
15 (83.33%) |
14 (77.78%) |
13 (72.22%) |
13 (72.22%) |
9 (50%) |
0 (0%) |
5 (27.78%) |
13 (72.22%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Telstar | 4x (22.22%) |
9x (50%) |
3x (16.67%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (11.11%) |
8x (44.44%) |
5x (27.78%) |
1x (5.56%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.56%) |
2x (11.11%) |
4x (22.22%) |
6x (33.33%) |
2x (11.11%) |
3x (16.67%) |
0x (0%) |
| SC Telstar zdobywa gola | 14x (77.78%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 16x (88.89%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 13x (72.22%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (5.56%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (22.22%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 3 (16.67%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (16.67%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (11.11%) |
| Remis - remis | 4 (22.22%) |
| Remis - porażka | 1 (5.56%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 7 (38.89%) |
| Ilość meczów | 8 (44.44%) |
| z tego zwycięstw | 4 (50%) |
| z tego remisów | 3 (37.5%) |
| z tego porażek | 1 (12.5%) |
| Ilość meczów | 9 (50%) |
| z tego zwycięstw | 1 (11.11%) |
| z tego remisów | 1 (11.11%) |
| z tego porażek | 7 (77.78%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Telstar | 5x (27.78%) |
13x (72.22%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 0x (0%) |
18x (100%) |
8x (44.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
18x (100%) |
12x (66.67%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (38.89%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |