Brentford FC - znak

Brentford FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
23 9 (39.13%) 5 (21.74%) 9 (39.13%)

Ostatnie mecze

Premier League 30.8.2026 15:00 Leeds United FC 1:1 Brentford FC
Premier League 24.5.2026 17:00 Liverpool FC 1:1 Brentford FC
Premier League 9.5.2026 18:30 Manchester City FC 3:0 Brentford FC
Premier League 27.4.2026 21:00 Manchester United FC 2:1 Brentford FC
Premier League 21.3.2026 21:00 Leeds United FC 0:0 Brentford FC
FA Cup 9.3.2026 20:30 West Ham United FC 3:2pk Brentford FC
Premier League 3.3.2026 20:30 AFC Bournemouth 0:0 Brentford FC
Premier League 28.2.2026 16:00 Burnley FC 3:4 Brentford FC
FA Cup 16.2.2026 20:30 Macclesfield Town FC 0:1 Brentford FC
Premier League 7.2.2026 18:30 Newcastle United FC 2:3 Brentford FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Brentford FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.35 1.35 2.7
Bramki w pierwszej połowie 0.7 0.61 1.31
xG 1.32 1.55 2.87
Strzały 10.91 13.39 24.3
Strzały na bramkę 4.04 4.22 8.26
Rogi 5.26 5.83 11.09
Żółte kartki 1.87 1.78 3.65
Czerwone kartki 0.04 0 0.04
Fauli 10.3 8.57 18.87
Posiadanie piłki 50.3% 49.7% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 9
(39.13%)
9
(39.13%)
9
(39.13%)
8
(34.78%)
10
(43.48%)
12
(52.17%)
9
(39.13%)
1
(4.35%)
15
(65.22%)
12
(52.17%)
Przeciwnik przeważa 9
(39.13%)
8
(34.78%)
14
(60.87%)
15
(65.22%)
9
(39.13%)
11
(47.83%)
9
(39.13%)
0
(0%)
5
(21.74%)
11
(47.83%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Brentford FC 8x
(34.78%)
7x
(30.43%)
4x
(17.39%)
1x
(4.35%)
2x
(8.7%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(34.78%)
2x
(8.7%)
10x
(43.48%)
3x
(13.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(8.7%)
2x
(8.7%)
10x
(43.48%)
3x
(13.04%)
2x
(8.7%)
2x
(8.7%)
2x
(8.7%)
Brentford FC zdobywa gola 15x (65.22%)
Przeciwnik zdobywa gola 15x (65.22%)
Obie drużyny zdobędą gola 9x (39.13%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (17.39%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (17.39%)
2 4 (17.39%)
3 0 (0%)
4+ 1 (4.35%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (8.7%)
2 6 (26.09%)
3 1 (4.35%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 7 (30.43%)
Zwycięstwo - remis 1 (4.35%)
Zwycięstwo - porażka 1 (4.35%)
Remis - zwycięstwo 2 (8.7%)
Remis - remis 3 (13.04%)
Remis - porażka 1 (4.35%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (4.35%)
Porażka - porażka 7 (30.43%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 11 (47.83%)
z tego zwycięstw 8 (72.73%)
z tego remisów 1 (9.09%)
z tego porażek 2 (18.18%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (43.48%)
z tego zwycięstw 1 (10%)
z tego remisów 2 (20%)
z tego porażek 7 (70%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 3
3:2 1
4:2 1
4:3 1
5:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 2
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:2 5
0:3 1
1:2 2
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Brentford FC 8x
(34.78%)
15x
(65.22%)
3x
(13.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(21.74%)
18x
(78.26%)
4x
(17.39%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
23x
(100%)
21x
(91.3%)
11x
(47.83%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (8.7%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (26.09%)
2 2 (8.7%)
3 0 (0%)