Brentford FC - znak

Brentford FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
43 17 (39.53%) 14 (32.56%) 12 (27.91%)

Ostatnie mecze

Premier League 30.8.2026 15:00 Leeds United FC 1:1 Brentford FC
Premier League 22.8.2026 18:30 Brentford FC 3:0 Tottenham Hotspur FC
Premier League 24.5.2026 17:00 Liverpool FC 1:1 Brentford FC
Premier League 17.5.2026 16:00 Brentford FC 2:2 Crystal Palace FC
Premier League 9.5.2026 18:30 Manchester City FC 3:0 Brentford FC
Premier League 2.5.2026 16:00 Brentford FC 3:0 West Ham United FC
Premier League 27.4.2026 21:00 Manchester United FC 2:1 Brentford FC
Premier League 18.4.2026 13:30 Brentford FC 0:0 Fulham FC
Premier League 11.4.2026 16:00 Brentford FC 2:2 Everton FC
Premier League 21.3.2026 21:00 Leeds United FC 0:0 Brentford FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Brentford FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.56 1.23 2.79
Bramki w pierwszej połowie 0.72 0.58 1.3
xG 1.38 1.47 2.85
Strzały 11.77 12.7 24.47
Strzały na bramkę 4.19 4.21 8.4
Rogi 4.93 5.09 10.02
Żółte kartki 1.65 1.81 3.46
Czerwone kartki 0.02 0.02 0.04
Fauli 10.19 9.26 19.45
Posiadanie piłki 49.19% 50.81% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 17
(39.53%)
17
(39.53%)
19
(44.19%)
18
(41.86%)
19
(44.19%)
24
(55.81%)
15
(34.88%)
1
(2.33%)
25
(58.14%)
20
(46.51%)
Przeciwnik przeważa 12
(27.91%)
13
(30.23%)
24
(55.81%)
25
(58.14%)
20
(46.51%)
18
(41.86%)
18
(41.86%)
1
(2.33%)
13
(30.23%)
23
(53.49%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Brentford FC 13x
(30.23%)
10x
(23.26%)
8x
(18.6%)
8x
(18.6%)
3x
(6.98%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 13x
(30.23%)
10x
(23.26%)
17x
(39.53%)
3x
(6.98%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 4x
(9.3%)
3x
(6.98%)
15x
(34.88%)
6x
(13.95%)
9x
(20.93%)
4x
(9.3%)
2x
(4.65%)
Brentford FC zdobywa gola 30x (69.77%)
Przeciwnik zdobywa gola 30x (69.77%)
Obie drużyny zdobędą gola 21x (48.84%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 9x (20.93%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (11.63%)
2 7 (16.28%)
3 4 (9.3%)
4+ 1 (2.33%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (6.98%)
2 8 (18.6%)
3 1 (2.33%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 13 (30.23%)
Zwycięstwo - remis 3 (6.98%)
Zwycięstwo - porażka 1 (2.33%)
Remis - zwycięstwo 3 (6.98%)
Remis - remis 9 (20.93%)
Remis - porażka 1 (2.33%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.33%)
Porażka - remis 2 (4.65%)
Porażka - porażka 10 (23.26%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 22 (51.16%)
z tego zwycięstw 15 (68.18%)
z tego remisów 5 (22.73%)
z tego porażek 2 (9.09%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 17 (39.53%)
z tego zwycięstw 2 (11.76%)
z tego remisów 5 (29.41%)
z tego porażek 10 (58.82%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 3
3:0 3
3:1 3
3:2 2
4:1 1
4:2 1
4:3 1
5:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 4
1:1 5
2:2 5

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 7
0:3 1
1:2 2
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Brentford FC 12x
(27.91%)
31x
(72.09%)
5x
(11.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(20.93%)
34x
(79.07%)
5x
(11.63%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
43x
(100%)
40x
(93.02%)
19x
(44.19%)
2x
(4.65%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (9.3%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (13.95%)
2 2 (4.65%)
3 0 (0%)