|
Alverca |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 3 (16.67%) | 3 (16.67%) | 12 (66.67%) |
| Primeira Liga | 22.8.2026 | 21:30 | Sporting CP | 3:1 | Alverca |
| Primeira Liga | 9.8.2026 | 19:00 | FC Porto | 2:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 21:30 | FC Famalicão | 1:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 21:30 | FC Porto | 1:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 18.4.2026 | 16:30 | CD Nacional | 1:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 4.4.2026 | 19:00 | Rio Ave FC | 1:2 | Alverca |
| Primeira Liga | 14.3.2026 | 19:00 | Gil Vicente FC | 2:2 | Alverca |
| Primeira Liga | 28.2.2026 | 21:30 | Vitória SC | 1:1 | Alverca |
| Primeira Liga | 13.2.2026 | 21:45 | CD Tondela | 1:1 | Alverca |
| Primeira Liga | 8.2.2026 | 21:30 | SL Benfica | 2:1 | Alverca |
| Statystyka | Alverca | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.89 | 1.94 | 2.83 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.33 | 0.89 | 1.22 |
| xG | 1.08 | 1.64 | 2.72 |
| Strzały | 9.33 | 14.06 | 23.39 |
| Strzały na bramkę | 3.67 | 5.06 | 8.73 |
| Rogi | 4.67 | 5.61 | 10.28 |
| Żółte kartki | 2.39 | 1.94 | 4.33 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.06 | 0.17 |
| Fauli | 11.78 | 12.94 | 24.72 |
| Posiadanie piłki | 42.61% | 57.39% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 3 (16.67%) |
2 (11.11%) |
6 (33.33%) |
5 (27.78%) |
6 (33.33%) |
8 (44.44%) |
8 (44.44%) |
2 (11.11%) |
6 (33.33%) |
1 (5.56%) |
| Przeciwnik przeważa | 12 (66.67%) |
7 (38.89%) |
12 (66.67%) |
12 (66.67%) |
10 (55.56%) |
10 (55.56%) |
6 (33.33%) |
1 (5.56%) |
11 (61.11%) |
15 (83.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alverca | 7x (38.89%) |
7x (38.89%) |
3x (16.67%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (5.56%) |
8x (44.44%) |
5x (27.78%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
4x (22.22%) |
5x (27.78%) |
3x (16.67%) |
3x (16.67%) |
2x (11.11%) |
1x (5.56%) |
| Alverca zdobywa gola | 11x (61.11%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (94.44%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 10x (55.56%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (5.56%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (33.33%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 2 (11.11%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (11.11%) |
| Remis - remis | 1 (5.56%) |
| Remis - porażka | 6 (33.33%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (5.56%) |
| Porażka - porażka | 6 (33.33%) |
| Ilość meczów | 3 (16.67%) |
| z tego zwycięstw | 2 (66.67%) |
| z tego remisów | 1 (33.33%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 15 (83.33%) |
| z tego zwycięstw | 1 (6.67%) |
| z tego remisów | 2 (13.33%) |
| z tego porażek | 12 (80%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 2 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alverca | 7x (38.89%) |
11x (61.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (11.11%) |
16x (88.89%) |
3x (16.67%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
16x (88.89%) |
6x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (22.22%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |