RC Strasbourg - znak

RC Strasbourg

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
22 9 (40.91%) 5 (22.73%) 8 (36.36%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 21.8.2026 20:45 Olympique de Marseille 4:0 RC Strasbourg
Ligue 1 13.5.2026 19:00 Stade Brestois 29 1:2 RC Strasbourg
Ligue 1 10.5.2026 21:00 Angers SCO 1:1 RC Strasbourg
Liga Konferencyjna 30.4.2026 21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:0 RC Strasbourg
Ligue 1 26.4.2026 15:00 FC Lorient 2:3 RC Strasbourg
Liga Konferencyjna 9.4.2026 21:00 1. FSV Mainz 05 2:0 RC Strasbourg
Ligue 1 22.3.2026 20:45 FC Nantes 2:3 RC Strasbourg
Liga Konferencyjna 12.3.2026 18:45 HNK Rijeka 1:2 RC Strasbourg
Ligue 1 7.3.2026 19:00 AJ Auxerre 0:0 RC Strasbourg
Ligue 1 14.2.2026 17:00 Olympique de Marseille 2:2 RC Strasbourg

Średnie statystyki na mecz

Statystyka RC Strasbourg Przeciwnicy Razem
Bramki 1.45 1.59 3.04
Bramki w pierwszej połowie 0.77 0.55 1.32
xG 1.19 1.72 2.91
Strzały 9.91 15.32 25.23
Strzały na bramkę 4.09 5.86 9.95
Rogi 3.41 5.32 8.73
Żółte kartki 2.41 1.77 4.18
Czerwone kartki 0.18 0.05 0.23
Fauli 12.36 12.95 25.31
Posiadanie piłki 53.73% 46.27% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 9
(40.91%)
10
(45.45%)
6
(27.27%)
4
(18.18%)
4
(18.18%)
5
(22.73%)
12
(54.55%)
3
(13.64%)
9
(40.91%)
14
(63.64%)
Przeciwnik przeważa 8
(36.36%)
5
(22.73%)
16
(72.73%)
18
(81.82%)
16
(72.73%)
16
(72.73%)
4
(18.18%)
0
(0%)
11
(50%)
7
(31.82%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
RC Strasbourg 6x
(27.27%)
6x
(27.27%)
5x
(22.73%)
4x
(18.18%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(9.09%)
10x
(45.45%)
7x
(31.82%)
1x
(4.55%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(4.55%)
4x
(18.18%)
3x
(13.64%)
6x
(27.27%)
2x
(9.09%)
5x
(22.73%)
1x
(4.55%)
RC Strasbourg zdobywa gola 16x (72.73%)
Przeciwnik zdobywa gola 20x (90.91%)
Obie drużyny zdobędą gola 15x (68.18%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 5x (22.73%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 8 (36.36%)
2 0 (0%)
3 1 (4.55%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (22.73%)
2 1 (4.55%)
3 1 (4.55%)
4+ 1 (4.55%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 7 (31.82%)
Zwycięstwo - remis 3 (13.64%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 1 (4.55%)
Remis - remis 1 (4.55%)
Remis - porażka 5 (22.73%)
Porażka - zwycięstwo 1 (4.55%)
Porażka - remis 1 (4.55%)
Porażka - porażka 3 (13.64%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 10 (45.45%)
z tego zwycięstw 7 (70%)
z tego remisów 2 (20%)
z tego porażek 1 (10%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 11 (50%)
z tego zwycięstw 2 (18.18%)
z tego remisów 2 (18.18%)
z tego porażek 7 (63.64%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:1 4
3:2 3
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 2
2:2 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 1
0:4 1
1:2 2
1:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RC Strasbourg 6x
(27.27%)
16x
(72.73%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(9.09%)
20x
(90.91%)
7x
(31.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
22x
(100%)
20x
(90.91%)
11x
(50%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (18.18%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)