|
RC Strasbourg |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 45 | 21 (46.67%) | 10 (22.22%) | 14 (31.11%) |
| Ligue 1 | 29.8.2026 | 17:15 | RC Strasbourg | 2:1 | RC Lens |
| Ligue 1 | 21.8.2026 | 20:45 | Olympique de Marseille | 4:0 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 5:4 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 13.5.2026 | 19:00 | Stade Brestois 29 | 1:2 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Angers SCO | 1:1 | RC Strasbourg |
| Liga Konferencyjna | 7.5.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 0:1 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 17:15 | RC Strasbourg | 1:2 | Toulouse FC |
| Liga Konferencyjna | 30.4.2026 | 21:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 1:0 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 15:00 | FC Lorient | 2:3 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 17:15 | RC Strasbourg | 0:3 | Stade Rennais FC |
| Statystyka | RC Strasbourg | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.64 | 1.33 | 2.97 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.73 | 0.53 | 1.26 |
| xG | 1.34 | 1.52 | 2.86 |
| Strzały | 11.11 | 13.71 | 24.82 |
| Strzały na bramkę | 4.69 | 4.8 | 9.49 |
| Rogi | 4.2 | 4.89 | 9.09 |
| Żółte kartki | 1.84 | 1.91 | 3.75 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.07 | 0.18 |
| Fauli | 10.82 | 12.82 | 23.64 |
| Posiadanie piłki | 53.87% | 46.13% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 21 (46.67%) |
18 (40%) |
20 (44.44%) |
15 (33.33%) |
17 (37.78%) |
17 (37.78%) |
16 (35.56%) |
4 (8.89%) |
14 (31.11%) |
29 (64.44%) |
| Przeciwnik przeważa | 14 (31.11%) |
11 (24.44%) |
25 (55.56%) |
30 (66.67%) |
22 (48.89%) |
27 (60%) |
18 (40%) |
2 (4.44%) |
28 (62.22%) |
14 (31.11%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Strasbourg | 10x (22.22%) |
14x (31.11%) |
9x (20%) |
8x (17.78%) |
2x (4.44%) |
2x (4.44%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (20%) |
20x (44.44%) |
11x (24.44%) |
2x (4.44%) |
3x (6.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (6.67%) |
6x (13.33%) |
7x (15.56%) |
15x (33.33%) |
6x (13.33%) |
6x (13.33%) |
2x (4.44%) |
| RC Strasbourg zdobywa gola | 35x (77.78%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 36x (80%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 29x (64.44%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (13.33%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 13 (28.89%) |
| 2 | 4 (8.89%) |
| 3 | 2 (4.44%) |
| 4+ | 2 (4.44%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (22.22%) |
| 2 | 1 (2.22%) |
| 3 | 2 (4.44%) |
| 4+ | 1 (2.22%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 13 (28.89%) |
| Zwycięstwo - remis | 4 (8.89%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.22%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (8.89%) |
| Remis - remis | 4 (8.89%) |
| Remis - porażka | 8 (17.78%) |
| Porażka - zwycięstwo | 4 (8.89%) |
| Porażka - remis | 2 (4.44%) |
| Porażka - porażka | 5 (11.11%) |
| Ilość meczów | 23 (51.11%) |
| z tego zwycięstw | 16 (69.57%) |
| z tego remisów | 3 (13.04%) |
| z tego porażek | 4 (17.39%) |
| Ilość meczów | 19 (42.22%) |
| z tego zwycięstw | 5 (26.32%) |
| z tego remisów | 4 (21.05%) |
| z tego porażek | 10 (52.63%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 7 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 3 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:4 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 6 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Strasbourg | 10x (22.22%) |
35x (77.78%) |
3x (6.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 11x (24.44%) |
34x (75.56%) |
12x (26.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
45x (100%) |
41x (91.11%) |
18x (40%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (8.89%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (17.78%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |