FC Porto - znak

FC Porto

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
24 16 (66.67%) 3 (12.5%) 5 (20.83%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 29.8.2026 19:00 Academico de Viseu FC 0:3 FC Porto
Primeira Liga 15.8.2026 21:30 Rio Ave FC 0:2 FC Porto
Primeira Liga 10.5.2026 19:00 AVS Futebol SAD 3:1 FC Porto
Primeira Liga 26.4.2026 19:00 Estrela Amadora 1:2 FC Porto
Liga Europejska 16.4.2026 21:00 Nottingham Forest FC 1:0 FC Porto
Primeira Liga 12.4.2026 21:30 GD Estoril Praia 1:3 FC Porto
Primeira Liga 22.3.2026 21:30 SC Braga 1:2 FC Porto
Liga Europejska 12.3.2026 18:45 VfB Stuttgart 1:2 FC Porto
Primeira Liga 8.3.2026 19:00 SL Benfica 2:2 FC Porto
Taça de Portugal 3.3.2026 21:45 Sporting CP 1:0 FC Porto

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Porto Przeciwnicy Razem
Bramki 1.63 0.75 2.38
Bramki w pierwszej połowie 0.75 0.33 1.08
xG 1.58 1.17 2.75
Strzały 13.83 11.21 25.04
Strzały na bramkę 4.88 2.88 7.76
Rogi 5.5 3.17 8.67
Żółte kartki 2.17 2.46 4.63
Czerwone kartki 0.17 0.25 0.42
Fauli 13.17 13.13 26.3
Posiadanie piłki 53.96% 46.04% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 16
(66.67%)
10
(41.67%)
18
(75%)
13
(54.17%)
16
(66.67%)
17
(70.83%)
8
(33.33%)
4
(16.67%)
12
(50%)
15
(62.5%)
Przeciwnik przeważa 5
(20.83%)
5
(20.83%)
6
(25%)
7
(29.17%)
6
(25%)
5
(20.83%)
11
(45.83%)
4
(16.67%)
10
(41.67%)
8
(33.33%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Porto 3x
(12.5%)
9x
(37.5%)
7x
(29.17%)
4x
(16.67%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(45.83%)
9x
(37.5%)
3x
(12.5%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
7x
(29.17%)
5x
(20.83%)
8x
(33.33%)
4x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
FC Porto zdobywa gola 21x (87.5%)
Przeciwnik zdobywa gola 13x (54.17%)
Obie drużyny zdobędą gola 10x (41.67%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (4.17%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (37.5%)
2 3 (12.5%)
3 3 (12.5%)
4+ 1 (4.17%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (12.5%)
2 2 (8.33%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 9 (37.5%)
Zwycięstwo - remis 1 (4.17%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 7 (29.17%)
Remis - remis 1 (4.17%)
Remis - porażka 1 (4.17%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (4.17%)
Porażka - porażka 4 (16.67%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 15 (62.5%)
z tego zwycięstw 14 (93.33%)
z tego remisów 1 (6.67%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 9 (37.5%)
z tego zwycięstw 2 (22.22%)
z tego remisów 2 (22.22%)
z tego porażek 5 (55.56%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 5
2:0 2
2:1 4
3:0 3
3:1 1
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 2
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 1
1:2 1
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Porto 2x
(8.33%)
22x
(91.67%)
4x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(37.5%)
15x
(62.5%)
2x
(8.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
24x
(100%)
22x
(91.67%)
8x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 7 (29.17%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (4.17%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)