SC Braga - znak

SC Braga

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
28 12 (42.86%) 9 (32.14%) 7 (25%)

Ostatnie mecze

Liga Konferencyjna 27.8.2026 20:30 FK Austria Wien 0:0 SC Braga
Liga Konferencyjna 13.8.2026 19:00 FC Dinamo Minsk 0:0 SC Braga
Primeira Liga 9.8.2026 21:30 Moreirense FC 2:2 SC Braga
Liga Konferencyjna 22.7.2026 21:00 FK Železničar Pančevo 0:1 SC Braga
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 SL Benfica 2:2 SC Braga
Liga Europejska 7.5.2026 21:00 SC Freiburg 3:1 SC Braga
Primeira Liga 26.4.2026 19:00 CD Santa Clara 2:1 SC Braga
Primeira Liga 23.4.2026 20:00 Casa Pia AC 0:1 SC Braga
Liga Europejska 16.4.2026 21:00 Real Betis Balompie 2:4 SC Braga
Primeira Liga 4.4.2026 19:00 Moreirense FC 0:1 SC Braga

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SC Braga Przeciwnicy Razem
Bramki 1.46 1 2.46
Bramki w pierwszej połowie 0.61 0.5 1.11
xG 1.44 1.16 2.6
Strzały 10.64 10.29 20.93
Strzały na bramkę 4.36 3.46 7.82
Rogi 4.86 3.64 8.5
Żółte kartki 2.21 2.29 4.5
Czerwone kartki 0.11 0.07 0.18
Fauli 12.11 13.07 25.18
Posiadanie piłki 58.46% 41.54% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 12
(42.86%)
9
(32.14%)
20
(71.43%)
14
(50%)
18
(64.29%)
19
(67.86%)
11
(39.29%)
2
(7.14%)
10
(35.71%)
21
(75%)
Przeciwnik przeważa 7
(25%)
8
(28.57%)
8
(28.57%)
13
(46.43%)
8
(28.57%)
8
(28.57%)
14
(50%)
1
(3.57%)
16
(57.14%)
6
(21.43%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SC Braga 5x
(17.86%)
13x
(46.43%)
5x
(17.86%)
2x
(7.14%)
3x
(10.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 12x
(42.86%)
6x
(21.43%)
8x
(28.57%)
2x
(7.14%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(10.71%)
6x
(21.43%)
5x
(17.86%)
7x
(25%)
5x
(17.86%)
0x
(0%)
2x
(7.14%)
SC Braga zdobywa gola 23x (82.14%)
Przeciwnik zdobywa gola 16x (57.14%)
Obie drużyny zdobędą gola 14x (50%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (14.29%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (25%)
2 2 (7.14%)
3 1 (3.57%)
4+ 2 (7.14%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (17.86%)
2 2 (7.14%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 7 (25%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 2 (7.14%)
Remis - zwycięstwo 4 (14.29%)
Remis - remis 7 (25%)
Remis - porażka 0 (0%)
Porażka - zwycięstwo 1 (3.57%)
Porażka - remis 2 (7.14%)
Porażka - porażka 5 (17.86%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 16 (57.14%)
z tego zwycięstw 11 (68.75%)
z tego remisów 3 (18.75%)
z tego porażek 2 (12.5%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 9 (32.14%)
z tego zwycięstw 1 (11.11%)
z tego remisów 3 (33.33%)
z tego porażek 5 (55.56%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 5
2:0 1
2:1 2
3:0 1
4:0 2
4:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 3
2:2 2
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 1
1:2 4
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Braga 6x
(21.43%)
22x
(78.57%)
3x
(10.71%)
1x
(3.57%)
1x
(3.57%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(39.29%)
17x
(60.71%)
2x
(7.14%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
28x
(100%)
23x
(82.14%)
7x
(25%)
1x
(3.57%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (7.14%)
2 1 (3.57%)
3 1 (3.57%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (3.57%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)