|
Feyenoord |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 8 (38.1%) | 5 (23.81%) | 8 (38.1%) |
| Eredivisie | 23.8.2026 | 16:45 | SC Cambuur | 2:5 | Feyenoord |
| Eredivisie | 9.8.2026 | 12:15 | Sparta Rotterdam | 0:1 | Feyenoord |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | PEC Zwolle | 0:2 | Feyenoord |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 14:30 | Fortuna Sittard | 1:2 | Feyenoord |
| Eredivisie | 12.4.2026 | 14:30 | NEC Nijmegen | 1:1 | Feyenoord |
| Eredivisie | 5.4.2026 | 14:30 | FC Volendam | 0:0 | Feyenoord |
| Eredivisie | 8.3.2026 | 16:45 | NAC Breda | 3:3 | Feyenoord |
| Eredivisie | 1.3.2026 | 14:30 | FC Twente | 2:0 | Feyenoord |
| Eredivisie | 8.2.2026 | 12:15 | FC Utrecht | 0:1 | Feyenoord |
| Eredivisie | 1.2.2026 | 14:30 | PSV Eindhoven | 3:0 | Feyenoord |
| Statystyka | Feyenoord | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.67 | 1.48 | 3.15 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.9 | 0.67 | 1.57 |
| xG | 1.62 | 1.3 | 2.92 |
| Strzały | 14.24 | 11.19 | 25.43 |
| Strzały na bramkę | 4.81 | 4.19 | 9 |
| Rogi | 5.95 | 3.62 | 9.57 |
| Żółte kartki | 2.05 | 1.62 | 3.67 |
| Czerwone kartki | 0.1 | 0.19 | 0.29 |
| Fauli | 10.62 | 12.33 | 22.95 |
| Posiadanie piłki | 51.38% | 48.62% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 8 (38.1%) |
8 (38.1%) |
13 (61.9%) |
12 (57.14%) |
10 (47.62%) |
14 (66.67%) |
11 (52.38%) |
2 (9.52%) |
5 (23.81%) |
13 (61.9%) |
| Przeciwnik przeważa | 8 (38.1%) |
6 (28.57%) |
8 (38.1%) |
9 (42.86%) |
8 (38.1%) |
5 (23.81%) |
6 (28.57%) |
4 (19.05%) |
11 (52.38%) |
7 (33.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Feyenoord | 6x (28.57%) |
6x (28.57%) |
4x (19.05%) |
3x (14.29%) |
0x (0%) |
1x (4.76%) |
1x (4.76%) |
| Przeciwnicy | 6x (28.57%) |
4x (19.05%) |
7x (33.33%) |
3x (14.29%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (4.76%) |
4x (19.05%) |
5x (23.81%) |
5x (23.81%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
5x (23.81%) |
| Feyenoord zdobywa gola | 15x (71.43%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 15x (71.43%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 10x (47.62%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (23.81%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (23.81%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 1 (4.76%) |
| 4+ | 1 (4.76%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (19.05%) |
| 2 | 3 (14.29%) |
| 3 | 1 (4.76%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (23.81%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (9.52%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.76%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (14.29%) |
| Remis - remis | 2 (9.52%) |
| Remis - porażka | 2 (9.52%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (4.76%) |
| Porażka - porażka | 5 (23.81%) |
| Ilość meczów | 10 (47.62%) |
| z tego zwycięstw | 7 (70%) |
| z tego remisów | 3 (30%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 10 (47.62%) |
| z tego zwycięstw | 1 (10%) |
| z tego remisów | 1 (10%) |
| z tego porażek | 8 (80%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 5:2 | 1 |
| 7:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Feyenoord | 4x (19.05%) |
17x (80.95%) |
6x (28.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (23.81%) |
16x (76.19%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
20x (95.24%) |
11x (52.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (19.05%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.76%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |