|
Feyenoord |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 43 | 20 (46.51%) | 10 (23.26%) | 13 (30.23%) |
| Eredivisie | 30.8.2026 | 14:30 | Feyenoord | 2:2 | HFC ADO Den Haag |
| Eredivisie | 23.8.2026 | 16:45 | SC Cambuur | 2:5 | Feyenoord |
| Eredivisie | 16.8.2026 | 14:30 | Feyenoord | 2:2 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 9.8.2026 | 12:15 | Sparta Rotterdam | 0:1 | Feyenoord |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | PEC Zwolle | 0:2 | Feyenoord |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | Feyenoord | 1:1 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 14:30 | Fortuna Sittard | 1:2 | Feyenoord |
| Eredivisie | 25.4.2026 | 16:30 | Feyenoord | 3:1 | FC Groningen |
| Eredivisie | 12.4.2026 | 14:30 | NEC Nijmegen | 1:1 | Feyenoord |
| Eredivisie | 5.4.2026 | 14:30 | FC Volendam | 0:0 | Feyenoord |
| Statystyka | Feyenoord | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.93 | 1.49 | 3.42 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.93 | 0.6 | 1.53 |
| xG | 1.89 | 1.22 | 3.11 |
| Strzały | 16.77 | 10.72 | 27.49 |
| Strzały na bramkę | 6.09 | 4.02 | 10.11 |
| Rogi | 6.86 | 3.3 | 10.16 |
| Żółte kartki | 1.53 | 1.58 | 3.11 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0.14 | 0.23 |
| Fauli | 10.42 | 11.88 | 22.3 |
| Posiadanie piłki | 52.56% | 47.44% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 20 (46.51%) |
18 (41.86%) |
32 (74.42%) |
29 (67.44%) |
27 (62.79%) |
32 (74.42%) |
18 (41.86%) |
3 (6.98%) |
13 (30.23%) |
26 (60.47%) |
| Przeciwnik przeważa | 13 (30.23%) |
13 (30.23%) |
11 (25.58%) |
13 (30.23%) |
10 (23.26%) |
7 (16.28%) |
15 (34.88%) |
5 (11.63%) |
24 (55.81%) |
15 (34.88%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Feyenoord | 7x (16.28%) |
12x (27.91%) |
11x (25.58%) |
9x (20.93%) |
1x (2.33%) |
1x (2.33%) |
2x (4.65%) |
| Przeciwnicy | 10x (23.26%) |
13x (30.23%) |
12x (27.91%) |
5x (11.63%) |
3x (6.98%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.33%) |
6x (13.95%) |
10x (23.26%) |
8x (18.6%) |
7x (16.28%) |
2x (4.65%) |
9x (20.93%) |
| Feyenoord zdobywa gola | 36x (83.72%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 33x (76.74%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 27x (62.79%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 12x (27.91%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (23.26%) |
| 2 | 6 (13.95%) |
| 3 | 2 (4.65%) |
| 4+ | 2 (4.65%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (13.95%) |
| 2 | 6 (13.95%) |
| 3 | 1 (2.33%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 14 (32.56%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (6.98%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.33%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (11.63%) |
| Remis - remis | 3 (6.98%) |
| Remis - porażka | 4 (9.3%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.33%) |
| Porażka - remis | 4 (9.3%) |
| Porażka - porażka | 8 (18.6%) |
| Ilość meczów | 21 (48.84%) |
| z tego zwycięstw | 16 (76.19%) |
| z tego remisów | 4 (19.05%) |
| z tego porażek | 1 (4.76%) |
| Ilość meczów | 21 (48.84%) |
| z tego zwycięstw | 4 (19.05%) |
| z tego remisów | 5 (23.81%) |
| z tego porażek | 12 (57.14%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| 7:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 3:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Feyenoord | 4x (9.3%) |
39x (90.7%) |
19x (44.19%) |
3x (6.98%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 15x (34.88%) |
28x (65.12%) |
3x (6.98%) |
1x (2.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
43x (100%) |
42x (97.67%) |
23x (53.49%) |
6x (13.95%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 17 (39.53%) |
| 2 | 4 (9.3%) |
| 3 | 1 (2.33%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (4.65%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |