PEC Zwolle - znak

PEC Zwolle

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 1 (5.26%) 7 (36.84%) 11 (57.89%)

Ostatnie mecze

Eredivisie 4.9.2026 20:00 Sparta Rotterdam 2:2 PEC Zwolle
Eredivisie 22.8.2026 21:00 SC Heerenveen 0:2 PEC Zwolle
Eredivisie 16.8.2026 14:30 FC Twente 3:1 PEC Zwolle
Eredivisie 10.5.2026 16:45 Fortuna Sittard 3:2 PEC Zwolle
Eredivisie 23.4.2026 21:00 PSV Eindhoven 6:1 PEC Zwolle
Eredivisie 5.4.2026 13:45 Go Ahead Eagles 5:0 PEC Zwolle
Eredivisie 8.3.2026 12:15 Sparta Rotterdam 1:1 PEC Zwolle
Eredivisie 22.2.2026 14:30 FC Utrecht 1:1 PEC Zwolle
Eredivisie 15.2.2026 14:30 SC Heerenveen 4:2 PEC Zwolle
Eredivisie 24.1.2026 18:45 NEC Nijmegen 2:1 PEC Zwolle

Średnie statystyki na mecz

Statystyka PEC Zwolle Przeciwnicy Razem
Bramki 1.37 2.89 4.26
Bramki w pierwszej połowie 0.53 1.42 1.95
xG 1.16 2.18 3.34
Strzały 10.11 19.84 29.95
Strzały na bramkę 3.84 7.32 11.16
Rogi 3.32 6.42 9.74
Żółte kartki 1.47 0.84 2.31
Czerwone kartki 0.16 0 0.16
Fauli 10.58 10.53 21.11
Posiadanie piłki 45% 55% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 1
(5.26%)
1
(5.26%)
4
(21.05%)
3
(15.79%)
4
(21.05%)
3
(15.79%)
11
(57.89%)
3
(15.79%)
10
(52.63%)
6
(31.58%)
Przeciwnik przeważa 11
(57.89%)
10
(52.63%)
15
(78.95%)
16
(84.21%)
15
(78.95%)
15
(78.95%)
4
(21.05%)
0
(0%)
9
(47.37%)
12
(63.16%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
PEC Zwolle 1x
(5.26%)
10x
(52.63%)
8x
(42.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(5.26%)
3x
(15.79%)
7x
(36.84%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
3x
(15.79%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
0x
(0%)
4x
(21.05%)
3x
(15.79%)
6x
(31.58%)
2x
(10.53%)
4x
(21.05%)
PEC Zwolle zdobywa gola 18x (94.74%)
Przeciwnik zdobywa gola 18x (94.74%)
Obie drużyny zdobędą gola 17x (89.47%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 7x (36.84%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (21.05%)
2 3 (15.79%)
3 0 (0%)
4+ 4 (21.05%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 0 (0%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 1 (5.26%)
Remis - zwycięstwo 1 (5.26%)
Remis - remis 4 (21.05%)
Remis - porażka 3 (15.79%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 3 (15.79%)
Porażka - porażka 7 (36.84%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (42.11%)
z tego zwycięstw 1 (12.5%)
z tego remisów 3 (37.5%)
z tego porażek 4 (50%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 11 (57.89%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 4 (36.36%)
z tego porażek 7 (63.64%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:0 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 3
2:2 4

Porażki

Wynik Ilość
0:5 1
1:2 3
1:3 2
1:6 2
2:3 1
2:4 1
2:8 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
PEC Zwolle 9x
(47.37%)
10x
(52.63%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 0x
(0%)
19x
(100%)
11x
(57.89%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
19x
(100%)
13x
(68.42%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 8 (42.11%)
2 4 (21.05%)
3 1 (5.26%)