|
PEC Zwolle |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 36 | 8 (22.22%) | 11 (30.56%) | 17 (47.22%) |
| Eredivisie | 4.9.2026 | 20:00 | Sparta Rotterdam | 2:2 | PEC Zwolle |
| Eredivisie | 29.8.2026 | 21:00 | PEC Zwolle | 1:3 | NEC Nijmegen |
| Eredivisie | 22.8.2026 | 21:00 | SC Heerenveen | 0:2 | PEC Zwolle |
| Eredivisie | 16.8.2026 | 14:30 | FC Twente | 3:1 | PEC Zwolle |
| Eredivisie | 9.8.2026 | 14:30 | PEC Zwolle | 0:2 | AFC Ajax |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | PEC Zwolle | 0:2 | Feyenoord |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | Fortuna Sittard | 3:2 | PEC Zwolle |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 14:30 | PEC Zwolle | 1:0 | Heracles Almelo |
| Eredivisie | 23.4.2026 | 21:00 | PSV Eindhoven | 6:1 | PEC Zwolle |
| Eredivisie | 12.4.2026 | 14:30 | PEC Zwolle | 2:2 | AS Excelsior |
| Statystyka | PEC Zwolle | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.31 | 2.19 | 3.5 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.67 | 0.97 | 1.64 |
| xG | 1.15 | 1.98 | 3.13 |
| Strzały | 10.06 | 17.78 | 27.84 |
| Strzały na bramkę | 3.69 | 6.33 | 10.02 |
| Rogi | 3.75 | 6.58 | 10.33 |
| Żółte kartki | 1.42 | 1.31 | 2.73 |
| Czerwone kartki | 0.17 | 0.06 | 0.23 |
| Fauli | 11.5 | 11.42 | 22.92 |
| Posiadanie piłki | 43.94% | 56.06% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 8 (22.22%) |
8 (22.22%) |
7 (19.44%) |
6 (16.67%) |
10 (27.78%) |
7 (19.44%) |
15 (41.67%) |
6 (16.67%) |
17 (47.22%) |
9 (25%) |
| Przeciwnik przeważa | 17 (47.22%) |
12 (33.33%) |
28 (77.78%) |
29 (80.56%) |
23 (63.89%) |
27 (75%) |
13 (36.11%) |
2 (5.56%) |
17 (47.22%) |
24 (66.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PEC Zwolle | 6x (16.67%) |
16x (44.44%) |
12x (33.33%) |
1x (2.78%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (13.89%) |
8x (22.22%) |
13x (36.11%) |
4x (11.11%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
3x (8.33%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.78%) |
3x (8.33%) |
8x (22.22%) |
6x (16.67%) |
11x (30.56%) |
3x (8.33%) |
4x (11.11%) |
| PEC Zwolle zdobywa gola | 30x (83.33%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 31x (86.11%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 26x (72.22%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 9x (25%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (13.89%) |
| 2 | 2 (5.56%) |
| 3 | 1 (2.78%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (13.89%) |
| 2 | 7 (19.44%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 5 (13.89%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 7 (19.44%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.78%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (2.78%) |
| Remis - remis | 8 (22.22%) |
| Remis - porażka | 7 (19.44%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 3 (8.33%) |
| Porażka - porażka | 9 (25%) |
| Ilość meczów | 18 (50%) |
| z tego zwycięstw | 8 (44.44%) |
| z tego remisów | 5 (27.78%) |
| z tego porażek | 5 (27.78%) |
| Ilość meczów | 17 (47.22%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 5 (29.41%) |
| z tego porażek | 12 (70.59%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 6 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 3 |
| 0:4 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 3 |
| 1:6 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 2:8 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PEC Zwolle | 16x (44.44%) |
20x (55.56%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (5.56%) |
34x (94.44%) |
17x (47.22%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
36x (100%) |
34x (94.44%) |
23x (63.89%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 13 (36.11%) |
| 2 | 5 (13.89%) |
| 3 | 1 (2.78%) |