|
PSV Eindhoven |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 24 | 17 (70.83%) | 3 (12.5%) | 4 (16.67%) |
| Eredivisie | 30.8.2026 | 12:15 | FC Utrecht | 1:6 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 15.8.2026 | 20:00 | AS Excelsior | 1:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | Go Ahead Eagles | 1:4 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 2.5.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 2:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 11.4.2026 | 18:45 | Sparta Rotterdam | 0:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 22.3.2026 | 16:45 | SC Telstar | 3:1 | PSV Eindhoven |
| KNVB Beker | 3.3.2026 | 20:00 | NEC Nijmegen | 3:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 28.2.2026 | 18:45 | Heracles Almelo | 1:3 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 13.2.2026 | 20:00 | FC Volendam | 2:1 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 8.2.2026 | 16:45 | FC Groningen | 1:2 | PSV Eindhoven |
| Statystyka | PSV Eindhoven | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2.54 | 1.29 | 3.83 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.29 | 0.67 | 1.96 |
| xG | 1.87 | 1.42 | 3.29 |
| Strzały | 15.42 | 12.83 | 28.25 |
| Strzały na bramkę | 6.92 | 4.29 | 11.21 |
| Rogi | 6.5 | 4.46 | 10.96 |
| Żółte kartki | 1.54 | 1.25 | 2.79 |
| Czerwone kartki | 0.08 | 0.04 | 0.12 |
| Fauli | 10.04 | 9.04 | 19.08 |
| Posiadanie piłki | 57.63% | 42.37% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 17 (70.83%) |
12 (50%) |
15 (62.5%) |
13 (54.17%) |
16 (66.67%) |
14 (58.33%) |
8 (33.33%) |
2 (8.33%) |
15 (62.5%) |
21 (87.5%) |
| Przeciwnik przeważa | 4 (16.67%) |
5 (20.83%) |
9 (37.5%) |
11 (45.83%) |
6 (25%) |
9 (37.5%) |
7 (29.17%) |
1 (4.17%) |
7 (29.17%) |
3 (12.5%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PSV Eindhoven | 1x (4.17%) |
5x (20.83%) |
9x (37.5%) |
2x (8.33%) |
4x (16.67%) |
2x (8.33%) |
1x (4.17%) |
| Przeciwnicy | 4x (16.67%) |
13x (54.17%) |
3x (12.5%) |
4x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
1x (4.17%) |
4x (16.67%) |
7x (29.17%) |
4x (16.67%) |
5x (20.83%) |
3x (12.5%) |
| PSV Eindhoven zdobywa gola | 23x (95.83%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 20x (83.33%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 19x (79.17%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (16.67%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (29.17%) |
| 2 | 4 (16.67%) |
| 3 | 3 (12.5%) |
| 4+ | 3 (12.5%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (8.33%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 1 (4.17%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 12 (50%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (12.5%) |
| Remis - remis | 2 (8.33%) |
| Remis - porażka | 2 (8.33%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (8.33%) |
| Porażka - remis | 1 (4.17%) |
| Porażka - porażka | 2 (8.33%) |
| Ilość meczów | 14 (58.33%) |
| z tego zwycięstw | 13 (92.86%) |
| z tego remisów | 1 (7.14%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 10 (41.67%) |
| z tego zwycięstw | 4 (40%) |
| z tego remisów | 2 (20%) |
| z tego porażek | 4 (40%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 3 |
| 5:1 | 1 |
| 5:3 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PSV Eindhoven | 4x (16.67%) |
20x (83.33%) |
11x (45.83%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (20.83%) |
19x (79.17%) |
4x (16.67%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
24x (100%) |
24x (100%) |
13x (54.17%) |
5x (20.83%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (25%) |
| 2 | 2 (8.33%) |
| 3 | 1 (4.17%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.17%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |