FC Groningen - znak

FC Groningen

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 8 (47.06%) 2 (11.76%) 7 (41.18%)

Ostatnie mecze

Eredivisie 23.8.2026 14:30 PSV Eindhoven 5:1 FC Groningen
Eredivisie 16.8.2026 12:15 HFC ADO Den Haag 1:4 FC Groningen
Eredivisie 21.5.2026 18:45 AFC Ajax 2:0 FC Groningen
Eredivisie 17.5.2026 14:30 Heracles Almelo 1:2 FC Groningen
Eredivisie 25.4.2026 16:30 Feyenoord 3:1 FC Groningen
Eredivisie 4.4.2026 18:45 SC Telstar 0:2 FC Groningen
Eredivisie 13.3.2026 20:00 PEC Zwolle 1:1 FC Groningen
Eredivisie 1.3.2026 14:30 FC Volendam 3:2 FC Groningen
Eredivisie 22.2.2026 12:15 FC Twente 2:1 FC Groningen
Eredivisie 31.1.2026 21:00 Sparta Rotterdam 2:0 FC Groningen

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Groningen Przeciwnicy Razem
Bramki 1.41 1.47 2.88
Bramki w pierwszej połowie 0.59 0.59 1.18
xG 1.69 1.41 3.1
Strzały 14.88 12.18 27.06
Strzały na bramkę 6.41 4.59 11
Rogi 5.65 5 10.65
Żółte kartki 1.76 1.06 2.82
Czerwone kartki 0.06 0.06 0.12
Fauli 11 10.41 21.41
Posiadanie piłki 48.41% 51.59% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 8
(47.06%)
4
(23.53%)
13
(76.47%)
11
(64.71%)
10
(58.82%)
7
(41.18%)
8
(47.06%)
0
(0%)
7
(41.18%)
8
(47.06%)
Przeciwnik przeważa 7
(41.18%)
4
(23.53%)
4
(23.53%)
3
(17.65%)
5
(29.41%)
6
(35.29%)
4
(23.53%)
0
(0%)
9
(52.94%)
7
(41.18%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Groningen 3x
(17.65%)
6x
(35.29%)
7x
(41.18%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(23.53%)
6x
(35.29%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
1x
(5.88%)
8x
(47.06%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
FC Groningen zdobywa gola 14x (82.35%)
Przeciwnik zdobywa gola 13x (76.47%)
Obie drużyny zdobędą gola 10x (58.82%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (5.88%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (23.53%)
2 3 (17.65%)
3 1 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 4 (23.53%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.88%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (23.53%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (23.53%)
Remis - remis 1 (5.88%)
Remis - porażka 4 (23.53%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (5.88%)
Porażka - porażka 3 (17.65%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 11 (64.71%)
z tego zwycięstw 8 (72.73%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 3 (27.27%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 6 (35.29%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 2 (33.33%)
z tego porażek 4 (66.67%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 3
2:1 3
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 2

Porażki

Wynik Ilość
0:2 3
1:2 1
1:3 1
1:5 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Groningen 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 0x
(0%)
17x
(100%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
10x
(58.82%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)