FC Groningen - znak

FC Groningen

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
35 14 (40%) 6 (17.14%) 15 (42.86%)

Ostatnie mecze

Eredivisie 28.8.2026 20:00 FC Groningen 2:3 Fortuna Sittard
Eredivisie 23.8.2026 14:30 PSV Eindhoven 5:1 FC Groningen
Eredivisie 16.8.2026 12:15 HFC ADO Den Haag 1:4 FC Groningen
Eredivisie 9.8.2026 14:30 FC Groningen 2:1 FC Utrecht
Eredivisie 21.5.2026 18:45 AFC Ajax 2:0 FC Groningen
Eredivisie 17.5.2026 14:30 Heracles Almelo 1:2 FC Groningen
Eredivisie 10.5.2026 16:45 FC Groningen 2:1 NEC Nijmegen
Eredivisie 2.5.2026 18:45 FC Groningen 2:3 AS Excelsior
Eredivisie 25.4.2026 16:30 Feyenoord 3:1 FC Groningen
Eredivisie 11.4.2026 20:00 FC Groningen 0:0 Go Ahead Eagles

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Groningen Przeciwnicy Razem
Bramki 1.4 1.37 2.77
Bramki w pierwszej połowie 0.6 0.54 1.14
xG 1.73 1.34 3.07
Strzały 15.77 11.6 27.37
Strzały na bramkę 5.69 4.54 10.23
Rogi 6.11 4.74 10.85
Żółte kartki 1.54 1.31 2.85
Czerwone kartki 0.06 0.09 0.15
Fauli 10.6 10.03 20.63
Posiadanie piłki 51% 49% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 14
(40%)
10
(28.57%)
25
(71.43%)
22
(62.86%)
18
(51.43%)
16
(45.71%)
12
(34.29%)
1
(2.86%)
15
(42.86%)
19
(54.29%)
Przeciwnik przeważa 15
(42.86%)
8
(22.86%)
9
(25.71%)
9
(25.71%)
14
(40%)
15
(42.86%)
12
(34.29%)
2
(5.71%)
17
(48.57%)
13
(37.14%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Groningen 8x
(22.86%)
10x
(28.57%)
13x
(37.14%)
3x
(8.57%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(25.71%)
11x
(31.43%)
10x
(28.57%)
4x
(11.43%)
0x
(0%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(5.71%)
2x
(5.71%)
12x
(34.29%)
11x
(31.43%)
3x
(8.57%)
4x
(11.43%)
1x
(2.86%)
FC Groningen zdobywa gola 27x (77.14%)
Przeciwnik zdobywa gola 26x (74.29%)
Obie drużyny zdobędą gola 20x (57.14%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (11.43%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (17.14%)
2 5 (14.29%)
3 3 (8.57%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 8 (22.86%)
2 6 (17.14%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.86%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 9 (25.71%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 1 (2.86%)
Remis - zwycięstwo 5 (14.29%)
Remis - remis 5 (14.29%)
Remis - porażka 7 (20%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (2.86%)
Porażka - porażka 7 (20%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 21 (60%)
z tego zwycięstw 14 (66.67%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 7 (33.33%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 12 (34.29%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 4 (33.33%)
z tego porażek 8 (66.67%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 4
2:1 5
3:0 2
3:1 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 3
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 5
1:2 4
1:3 1
1:5 1
2:3 3

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Groningen 2x
(5.71%)
33x
(94.29%)
9x
(25.71%)
1x
(2.86%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(14.29%)
30x
(85.71%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
35x
(100%)
33x
(94.29%)
19x
(54.29%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 8 (22.86%)
2 2 (5.71%)
3 1 (2.86%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (2.86%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)