|
KKS Lech Poznań |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 27 | 16 (59.26%) | 6 (22.22%) | 5 (18.52%) |
| Ekstraklasa | 30.8.2026 | 20:15 | RTS Widzew Łódź | 2:3 | KKS Lech Poznań |
| Liga Europejska | 27.8.2026 | 20:00 | FC Thun | 2:2 | KKS Lech Poznań |
| Liga Europejska | 14.8.2026 | 20:00 | KÍ Klaksvik | 0:5 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 1.8.2026 | 17:30 | KS Wieczysta Kraków | 1:2 | KKS Lech Poznań |
| Liga Mistrzów | 21.7.2026 | 19:00 | Aarhus Gymnastikforening | 1:4 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 16.5.2026 | 20:15 | RKS Radomiak Radom | 1:3 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 2.5.2026 | 20:15 | Motor Lublin SA | 0:1 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 18.4.2026 | 20:15 | MKS Pogoń Szczecin | 1:2 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 4.4.2026 | 20:15 | SSA Jagiellonia Białystok | 0:0 | KKS Lech Poznań |
| Liga Konferencyjna | 19.3.2026 | 21:00 | FC Shakhtar Donetsk | 1:2 | KKS Lech Poznań |
| Statystyka | KKS Lech Poznań | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.7 | 0.96 | 2.66 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.19 | 0.26 | 1.45 |
| xG | 1.81 | 1.44 | 3.25 |
| Strzały | 15.41 | 12.59 | 28 |
| Strzały na bramkę | 5.7 | 3.44 | 9.14 |
| Rogi | 5.44 | 4.48 | 9.92 |
| Żółte kartki | 1.78 | 1.81 | 3.59 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.11 | 0.22 |
| Fauli | 11.22 | 12.89 | 24.11 |
| Posiadanie piłki | 52.7% | 47.3% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 16 (59.26%) |
19 (70.37%) |
18 (66.67%) |
17 (62.96%) |
16 (59.26%) |
14 (51.85%) |
10 (37.04%) |
3 (11.11%) |
9 (33.33%) |
16 (59.26%) |
| Przeciwnik przeważa | 5 (18.52%) |
2 (7.41%) |
9 (33.33%) |
9 (33.33%) |
6 (22.22%) |
11 (40.74%) |
10 (37.04%) |
3 (11.11%) |
17 (62.96%) |
11 (40.74%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KKS Lech Poznań | 4x (14.81%) |
7x (25.93%) |
12x (44.44%) |
2x (7.41%) |
1x (3.7%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 11x (40.74%) |
8x (29.63%) |
6x (22.22%) |
2x (7.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (11.11%) |
5x (18.52%) |
3x (11.11%) |
7x (25.93%) |
5x (18.52%) |
4x (14.81%) |
0x (0%) |
| KKS Lech Poznań zdobywa gola | 23x (85.19%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 16x (59.26%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (55.56%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (18.52%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (37.04%) |
| 2 | 4 (14.81%) |
| 3 | 1 (3.7%) |
| 4+ | 1 (3.7%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (14.81%) |
| 2 | 1 (3.7%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 16 (59.26%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (3.7%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (7.41%) |
| Remis - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Remis - remis | 4 (14.81%) |
| Remis - porażka | 2 (7.41%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (3.7%) |
| Porażka - porażka | 1 (3.7%) |
| Ilość meczów | 21 (77.78%) |
| z tego zwycięstw | 15 (71.43%) |
| z tego remisów | 3 (14.29%) |
| z tego porażek | 3 (14.29%) |
| Ilość meczów | 3 (11.11%) |
| z tego zwycięstw | 1 (33.33%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 2 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KKS Lech Poznań | 2x (7.41%) |
25x (92.59%) |
9x (33.33%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (18.52%) |
22x (81.48%) |
4x (14.81%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
27x (100%) |
27x (100%) |
20x (74.07%) |
2x (7.41%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (18.52%) |
| 2 | 1 (3.7%) |
| 3 | 1 (3.7%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (7.41%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |