SK Sigma Ołomuniec - znak

SK Sigma Ołomuniec

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
23 9 (39.13%) 3 (13.04%) 11 (47.83%)

Ostatnie mecze

Chance liga 29.8.2026 20:00 FC Banik Ostrava 1:0 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 15.8.2026 17:00 1. FC Slovacko 1:2 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 9.8.2026 20:00 SK Artis Brno 1:2 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 26.7.2026 17:30 FK Jablonec 2:1 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 16.5.2026 17:00 MFK Karwina 1:3 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 2.5.2026 15:00 Bohemians Praga 1905 1:3 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 25.4.2026 16:00 SK Slavia Praga 2:1 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 12.4.2026 15:30 FK Pardubice 2:1 SK Sigma Ołomuniec
Liga Konferencyjna 19.3.2026 18:45 1. FSV Mainz 05 2:0 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 7.3.2026 18:00 FK Jablonec 1:2 SK Sigma Ołomuniec

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SK Sigma Ołomuniec Przeciwnicy Razem
Bramki 1.39 1.57 2.96
Bramki w pierwszej połowie 0.96 0.57 1.53
xG 1.32 1.56 2.88
Strzały 11.26 13.48 24.74
Strzały na bramkę 3.57 4.43 8
Rogi 3.96 5 8.96
Żółte kartki 1.87 1.48 3.35
Czerwone kartki 0.17 0 0.17
Fauli 14 13.04 27.04
Posiadanie piłki 50.04% 49.96% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 9
(39.13%)
11
(47.83%)
9
(39.13%)
10
(43.48%)
7
(30.43%)
9
(39.13%)
11
(47.83%)
3
(13.04%)
13
(56.52%)
9
(39.13%)
Przeciwnik przeważa 11
(47.83%)
4
(17.39%)
14
(60.87%)
12
(52.17%)
11
(47.83%)
12
(52.17%)
5
(21.74%)
0
(0%)
8
(34.78%)
14
(60.87%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SK Sigma Ołomuniec 7x
(30.43%)
5x
(21.74%)
7x
(30.43%)
3x
(13.04%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 0x
(0%)
13x
(56.52%)
9x
(39.13%)
0x
(0%)
0x
(0%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
3x
(13.04%)
4x
(17.39%)
9x
(39.13%)
5x
(21.74%)
2x
(8.7%)
0x
(0%)
SK Sigma Ołomuniec zdobywa gola 16x (69.57%)
Przeciwnik zdobywa gola 23x (100%)
Obie drużyny zdobędą gola 16x (69.57%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (8.7%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (21.74%)
2 3 (13.04%)
3 1 (4.35%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (30.43%)
2 3 (13.04%)
3 0 (0%)
4+ 1 (4.35%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 8 (34.78%)
Zwycięstwo - remis 1 (4.35%)
Zwycięstwo - porażka 2 (8.7%)
Remis - zwycięstwo 1 (4.35%)
Remis - remis 2 (8.7%)
Remis - porażka 5 (21.74%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 4 (17.39%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 13 (56.52%)
z tego zwycięstw 8 (61.54%)
z tego remisów 1 (7.69%)
z tego porażek 4 (30.77%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (43.48%)
z tego zwycięstw 1 (10%)
z tego remisów 2 (20%)
z tego porażek 7 (70%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:1 5
3:1 3
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 1
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 3
0:5 1
1:2 4

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SK Sigma Ołomuniec 5x
(21.74%)
18x
(78.26%)
2x
(8.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(13.04%)
20x
(86.96%)
6x
(26.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
23x
(100%)
23x
(100%)
9x
(39.13%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (4.35%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (21.74%)
2 1 (4.35%)
3 0 (0%)