SK Sigma Ołomuniec - znak

SK Sigma Ołomuniec

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
43 17 (39.53%) 10 (23.26%) 16 (37.21%)

Ostatnie mecze

Chance liga 29.8.2026 20:00 FC Banik Ostrava 1:0 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 23.8.2026 20:00 SK Sigma Ołomuniec 3:1 FK Pardubice
Chance liga 15.8.2026 17:00 1. FC Slovacko 1:2 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 9.8.2026 20:00 SK Artis Brno 1:2 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 2.8.2026 15:00 SK Sigma Ołomuniec 2:2 FK Mlada Bolesław
Chance liga 26.7.2026 17:30 FK Jablonec 2:1 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 23.5.2026 14:00 SK Sigma Ołomuniec 4:0 MFK Karwina
Chance liga 16.5.2026 17:00 MFK Karwina 1:3 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 10.5.2026 15:00 SK Sigma Ołomuniec 1:2 Bohemians Praga 1905
Chance liga 2.5.2026 15:00 Bohemians Praga 1905 1:3 SK Sigma Ołomuniec

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SK Sigma Ołomuniec Przeciwnicy Razem
Bramki 1.4 1.3 2.7
Bramki w pierwszej połowie 0.79 0.58 1.37
xG 1.44 1.38 2.82
Strzały 12.58 11.6 24.18
Strzały na bramkę 3.95 4.05 8
Rogi 4.51 4.77 9.28
Żółte kartki 1.88 1.67 3.55
Czerwone kartki 0.12 0.12 0.24
Fauli 13.77 12.6 26.37
Posiadanie piłki 50.6% 49.4% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 17
(39.53%)
17
(39.53%)
23
(53.49%)
24
(55.81%)
17
(39.53%)
21
(48.84%)
17
(39.53%)
3
(6.98%)
25
(58.14%)
19
(44.19%)
Przeciwnik przeważa 16
(37.21%)
10
(23.26%)
20
(46.51%)
18
(41.86%)
20
(46.51%)
20
(46.51%)
11
(25.58%)
3
(6.98%)
16
(37.21%)
23
(53.49%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SK Sigma Ołomuniec 11x
(25.58%)
12x
(27.91%)
14x
(32.56%)
4x
(9.3%)
2x
(4.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(18.6%)
19x
(44.19%)
14x
(32.56%)
0x
(0%)
1x
(2.33%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(6.98%)
6x
(13.95%)
8x
(18.6%)
14x
(32.56%)
9x
(20.93%)
2x
(4.65%)
1x
(2.33%)
SK Sigma Ołomuniec zdobywa gola 32x (74.42%)
Przeciwnik zdobywa gola 35x (81.4%)
Obie drużyny zdobędą gola 27x (62.79%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 5x (11.63%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (20.93%)
2 6 (13.95%)
3 1 (2.33%)
4+ 1 (2.33%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 11 (25.58%)
2 4 (9.3%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.33%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 14 (32.56%)
Zwycięstwo - remis 1 (2.33%)
Zwycięstwo - porażka 2 (4.65%)
Remis - zwycięstwo 3 (6.98%)
Remis - remis 7 (16.28%)
Remis - porażka 6 (13.95%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 2 (4.65%)
Porażka - porażka 8 (18.6%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 21 (48.84%)
z tego zwycięstw 15 (71.43%)
z tego remisów 2 (9.52%)
z tego porażek 4 (19.05%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 19 (44.19%)
z tego zwycięstw 2 (10.53%)
z tego remisów 5 (26.32%)
z tego porażek 12 (63.16%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 2
2:1 7
3:1 4
4:0 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 3
2:2 4

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:2 3
0:5 1
1:2 7
2:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SK Sigma Ołomuniec 9x
(20.93%)
34x
(79.07%)
8x
(18.6%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 10x
(23.26%)
33x
(76.74%)
6x
(13.95%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
43x
(100%)
40x
(93.02%)
17x
(39.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (11.63%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (13.95%)
2 1 (2.33%)
3 0 (0%)