|
Rio Ave FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 6 (33.33%) | 5 (27.78%) | 7 (38.89%) |
| Primeira Liga | 22.8.2026 | 19:00 | GD Estoril Praia | 0:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 9.8.2026 | 21:30 | Gil Vicente FC | 1:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | Casa Pia AC | 1:1 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 25.4.2026 | 21:30 | Vitória SC | 2:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 0:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 22.3.2026 | 16:30 | GD Estoril Praia | 1:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 9.3.2026 | 21:15 | CD Tondela | 0:1 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 22.2.2026 | 21:30 | FC Porto | 1:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 8.2.2026 | 19:00 | SC Braga | 3:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 25.1.2026 | 16:30 | CD Nacional | 4:0 | Rio Ave FC |
| Statystyka | Rio Ave FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.94 | 1.44 | 2.38 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.22 | 0.44 | 0.66 |
| xG | 0.94 | 1.8 | 2.74 |
| Strzały | 7.67 | 15.89 | 23.56 |
| Strzały na bramkę | 3.28 | 5.11 | 8.39 |
| Rogi | 3.39 | 7.11 | 10.5 |
| Żółte kartki | 2.5 | 2.11 | 4.61 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.06 | 0.17 |
| Fauli | 13.11 | 14.56 | 27.67 |
| Posiadanie piłki | 45.56% | 54.44% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (33.33%) |
3 (16.67%) |
3 (16.67%) |
2 (11.11%) |
4 (22.22%) |
3 (16.67%) |
9 (50%) |
2 (11.11%) |
6 (33.33%) |
4 (22.22%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (38.89%) |
7 (38.89%) |
15 (83.33%) |
14 (77.78%) |
12 (66.67%) |
13 (72.22%) |
5 (27.78%) |
1 (5.56%) |
8 (44.44%) |
14 (77.78%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rio Ave FC | 7x (38.89%) |
5x (27.78%) |
6x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (22.22%) |
8x (44.44%) |
2x (11.11%) |
2x (11.11%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.56%) |
3x (16.67%) |
6x (33.33%) |
4x (22.22%) |
4x (22.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Rio Ave FC zdobywa gola | 11x (61.11%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 14x (77.78%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 8x (44.44%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (5.56%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (22.22%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (11.11%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 2 (11.11%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (11.11%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (11.11%) |
| Remis - remis | 3 (16.67%) |
| Remis - porażka | 3 (16.67%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (11.11%) |
| Porażka - remis | 1 (5.56%) |
| Porażka - porażka | 4 (22.22%) |
| Ilość meczów | 5 (27.78%) |
| z tego zwycięstw | 4 (80%) |
| z tego remisów | 1 (20%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 12 (66.67%) |
| z tego zwycięstw | 2 (16.67%) |
| z tego remisów | 3 (25%) |
| z tego porażek | 7 (58.33%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rio Ave FC | 12x (66.67%) |
6x (33.33%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (5.56%) |
17x (94.44%) |
6x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
17x (94.44%) |
6x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (44.44%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |