FC Twente - znak

FC Twente

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
21 8 (38.1%) 10 (47.62%) 3 (14.29%)

Ostatnie mecze

Eredivisie 30.8.2026 20:00 SC Cambuur 1:4 FC Twente
Liga Konferencyjna 27.8.2026 18:00 Qarabağ FK 1:4 FC Twente
Liga Konferencyjna 13.8.2026 19:00 DAC 1904 Dunajska Streda 3:3 FC Twente
Eredivisie 9.8.2026 16:45 SC Heerenveen 1:0 FC Twente
Liga Europejska 30.7.2026 20:30 Ferencvarosi TC 2:2 FC Twente
Eredivisie 17.5.2026 14:30 PSV Eindhoven 5:1 FC Twente
Eredivisie 3.5.2026 16:45 AZ Alkmaar 2:2 FC Twente
Eredivisie 4.4.2026 21:00 AFC Ajax 1:2 FC Twente
Eredivisie 21.3.2026 16:30 Fortuna Sittard 1:2 FC Twente
Eredivisie 8.3.2026 14:30 Go Ahead Eagles 1:4 FC Twente

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Twente Przeciwnicy Razem
Bramki 2.1 1.52 3.62
Bramki w pierwszej połowie 0.62 0.52 1.14
xG 2.09 1.39 3.48
Strzały 19.1 12.19 31.29
Strzały na bramkę 6.81 4.43 11.24
Rogi 6.62 4.52 11.14
Żółte kartki 1.57 1.67 3.24
Czerwone kartki 0.05 0.14 0.19
Fauli 10.95 10 20.95
Posiadanie piłki 53.43% 46.57% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 8
(38.1%)
6
(28.57%)
15
(71.43%)
16
(76.19%)
13
(61.9%)
11
(52.38%)
8
(38.1%)
1
(4.76%)
10
(47.62%)
13
(61.9%)
Przeciwnik przeważa 3
(14.29%)
6
(28.57%)
6
(28.57%)
5
(23.81%)
8
(38.1%)
7
(33.33%)
9
(42.86%)
3
(14.29%)
8
(38.1%)
8
(38.1%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Twente 1x
(4.76%)
7x
(33.33%)
7x
(33.33%)
2x
(9.52%)
3x
(14.29%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(4.76%)
13x
(61.9%)
4x
(19.05%)
2x
(9.52%)
0x
(0%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
1x
(4.76%)
6x
(28.57%)
4x
(19.05%)
3x
(14.29%)
3x
(14.29%)
4x
(19.05%)
FC Twente zdobywa gola 20x (95.24%)
Przeciwnik zdobywa gola 20x (95.24%)
Obie drużyny zdobędą gola 19x (90.48%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 5x (23.81%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (14.29%)
2 1 (4.76%)
3 3 (14.29%)
4+ 1 (4.76%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (9.52%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 1 (4.76%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 3 (14.29%)
Zwycięstwo - remis 3 (14.29%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 3 (14.29%)
Remis - remis 5 (23.81%)
Remis - porażka 1 (4.76%)
Porażka - zwycięstwo 2 (9.52%)
Porażka - remis 2 (9.52%)
Porażka - porażka 2 (9.52%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 11 (52.38%)
z tego zwycięstw 5 (45.45%)
z tego remisów 6 (54.55%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (47.62%)
z tego zwycięstw 3 (30%)
z tego remisów 4 (40%)
z tego porażek 3 (30%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:0 1
2:1 3
4:1 3
5:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 5
2:2 3
3:3 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
1:2 1
1:5 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Twente 0x
(0%)
21x
(100%)
11x
(52.38%)
3x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(23.81%)
16x
(76.19%)
3x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
21x
(100%)
21x
(100%)
15x
(71.43%)
5x
(23.81%)
1x
(4.76%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 7 (33.33%)
2 1 (4.76%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)