|
FC Twente |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 41 | 19 (46.34%) | 15 (36.59%) | 7 (17.07%) |
| Eredivisie | 30.8.2026 | 20:00 | SC Cambuur | 1:4 | FC Twente |
| Liga Konferencyjna | 27.8.2026 | 18:00 | Qarabağ FK | 1:4 | FC Twente |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 20:00 | FC Twente | 0:1 | Qarabağ FK |
| Eredivisie | 16.8.2026 | 14:30 | FC Twente | 3:1 | PEC Zwolle |
| Liga Konferencyjna | 13.8.2026 | 19:00 | DAC 1904 Dunajska Streda | 3:3 | FC Twente |
| Eredivisie | 9.8.2026 | 16:45 | SC Heerenveen | 1:0 | FC Twente |
| Liga Konferencyjna | 6.8.2026 | 20:00 | FC Twente | 6:0 | DAC 1904 Dunajska Streda |
| Liga Europejska | 30.7.2026 | 20:30 | Ferencvarosi TC | 2:2 | FC Twente |
| Liga Europejska | 23.7.2026 | 20:00 | FC Twente | 1:2 | Ferencvarosi TC |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | PSV Eindhoven | 5:1 | FC Twente |
| Statystyka | FC Twente | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2.02 | 1.22 | 3.24 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.68 | 0.44 | 1.12 |
| xG | 2.16 | 1.2 | 3.36 |
| Strzały | 19.29 | 10.41 | 29.7 |
| Strzały na bramkę | 7.12 | 3.71 | 10.83 |
| Rogi | 6.1 | 3.98 | 10.08 |
| Żółte kartki | 1.29 | 1.76 | 3.05 |
| Czerwone kartki | 0.07 | 0.1 | 0.17 |
| Fauli | 10.51 | 9.61 | 20.12 |
| Posiadanie piłki | 56.29% | 43.71% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 19 (46.34%) |
13 (31.71%) |
33 (80.49%) |
34 (82.93%) |
31 (75.61%) |
24 (58.54%) |
11 (26.83%) |
2 (4.88%) |
22 (53.66%) |
31 (75.61%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (17.07%) |
9 (21.95%) |
8 (19.51%) |
7 (17.07%) |
10 (24.39%) |
12 (29.27%) |
21 (51.22%) |
3 (7.32%) |
16 (39.02%) |
10 (24.39%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Twente | 5x (12.2%) |
11x (26.83%) |
14x (34.15%) |
4x (9.76%) |
4x (9.76%) |
2x (4.88%) |
1x (2.44%) |
| Przeciwnicy | 9x (21.95%) |
20x (48.78%) |
8x (19.51%) |
3x (7.32%) |
0x (0%) |
1x (2.44%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (4.88%) |
3x (7.32%) |
11x (26.83%) |
8x (19.51%) |
6x (14.63%) |
6x (14.63%) |
5x (12.2%) |
| FC Twente zdobywa gola | 36x (87.8%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 32x (78.05%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 29x (70.73%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 8x (19.51%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (19.51%) |
| 2 | 4 (9.76%) |
| 3 | 3 (7.32%) |
| 4+ | 4 (9.76%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (12.2%) |
| 2 | 1 (2.44%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (2.44%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 9 (21.95%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (7.32%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.44%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (17.07%) |
| Remis - remis | 9 (21.95%) |
| Remis - porażka | 3 (7.32%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (7.32%) |
| Porażka - remis | 3 (7.32%) |
| Porażka - porażka | 3 (7.32%) |
| Ilość meczów | 21 (51.22%) |
| z tego zwycięstw | 13 (61.9%) |
| z tego remisów | 7 (33.33%) |
| z tego porażek | 1 (4.76%) |
| Ilość meczów | 18 (43.9%) |
| z tego zwycięstw | 6 (33.33%) |
| z tego remisów | 6 (33.33%) |
| z tego porażek | 6 (33.33%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 6 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 3 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 4 |
| 3:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Twente | 1x (2.44%) |
40x (97.56%) |
25x (60.98%) |
6x (14.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 16x (39.02%) |
25x (60.98%) |
4x (9.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
41x (100%) |
40x (97.56%) |
32x (78.05%) |
6x (14.63%) |
1x (2.44%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 20 (48.78%) |
| 2 | 6 (14.63%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |