|
AS Monaco FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 24 | 10 (41.67%) | 6 (25%) | 8 (33.33%) |
| Ligue 1 | 4.9.2026 | 21:05 | Paris Saint-Germain | 1:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 23.8.2026 | 17:15 | Le Havre AC | 0:1 | AS Monaco FC |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 20:00 | KS Górnik Zabrze | 2:3 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 5:4 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 2.5.2026 | 19:00 | FC Metz | 1:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 25.4.2026 | 21:05 | Toulouse FC | 2:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 10.4.2026 | 19:00 | Paris FC | 4:1 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 15:00 | Olympique Lyonnais | 1:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 6.3.2026 | 20:45 | Paris Saint-Germain | 1:3 | AS Monaco FC |
| Liga Mistrzów | 25.2.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 2:2 | AS Monaco FC |
| Statystyka | AS Monaco FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.67 | 1.96 | 3.63 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.67 | 0.75 | 1.42 |
| xG | 1.49 | 1.79 | 3.28 |
| Strzały | 13 | 16.63 | 29.63 |
| Strzały na bramkę | 4.63 | 5.33 | 9.96 |
| Rogi | 4.79 | 5.04 | 9.83 |
| Żółte kartki | 2.38 | 1.5 | 3.88 |
| Czerwone kartki | 0.13 | 0.17 | 0.3 |
| Fauli | 12.42 | 10.42 | 22.84 |
| Posiadanie piłki | 49.88% | 50.12% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 10 (41.67%) |
9 (37.5%) |
9 (37.5%) |
8 (33.33%) |
11 (45.83%) |
12 (50%) |
12 (50%) |
3 (12.5%) |
16 (66.67%) |
13 (54.17%) |
| Przeciwnik przeważa | 8 (33.33%) |
9 (37.5%) |
15 (62.5%) |
15 (62.5%) |
11 (45.83%) |
11 (45.83%) |
5 (20.83%) |
4 (16.67%) |
7 (29.17%) |
10 (41.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Monaco FC | 4x (16.67%) |
8x (33.33%) |
7x (29.17%) |
3x (12.5%) |
1x (4.17%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (16.67%) |
8x (33.33%) |
5x (20.83%) |
2x (8.33%) |
3x (12.5%) |
1x (4.17%) |
1x (4.17%) |
| Łącznie w meczu | 2x (8.33%) |
4x (16.67%) |
1x (4.17%) |
4x (16.67%) |
5x (20.83%) |
5x (20.83%) |
3x (12.5%) |
| AS Monaco FC zdobywa gola | 20x (83.33%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 20x (83.33%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 18x (75%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (29.17%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (33.33%) |
| 2 | 2 (8.33%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (12.5%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 3 (12.5%) |
| 4+ | 1 (4.17%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (20.83%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (12.5%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.17%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (8.33%) |
| Remis - remis | 3 (12.5%) |
| Remis - porażka | 1 (4.17%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (12.5%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 6 (25%) |
| Ilość meczów | 11 (45.83%) |
| z tego zwycięstw | 6 (54.55%) |
| z tego remisów | 4 (36.36%) |
| z tego porażek | 1 (9.09%) |
| Ilość meczów | 11 (45.83%) |
| z tego zwycięstw | 4 (36.36%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 7 (63.64%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| 5:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 3 |
| 1:6 | 1 |
| 4:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Monaco FC | 3x (12.5%) |
21x (87.5%) |
6x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (8.33%) |
22x (91.67%) |
8x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
24x (100%) |
23x (95.83%) |
15x (62.5%) |
3x (12.5%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (16.67%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 0 (0%) |