|
AS Monaco FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 46 | 21 (45.65%) | 11 (23.91%) | 14 (30.43%) |
| Ligue 1 | 4.9.2026 | 21:05 | Paris Saint-Germain | 1:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 30.8.2026 | 20:45 | AS Monaco FC | 2:0 | Olympique de Marseille |
| Liga Konferencyjna | 27.8.2026 | 18:45 | AS Monaco FC | 4:1 | KS Górnik Zabrze |
| Ligue 1 | 23.8.2026 | 17:15 | Le Havre AC | 0:1 | AS Monaco FC |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 20:00 | KS Górnik Zabrze | 2:3 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 5:4 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | AS Monaco FC | 0:1 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 2.5.2026 | 19:00 | FC Metz | 1:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 25.4.2026 | 21:05 | Toulouse FC | 2:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 15:00 | AS Monaco FC | 2:2 | AJ Auxerre |
| Statystyka | AS Monaco FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.7 | 1.59 | 3.29 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.7 | 0.7 | 1.4 |
| xG | 1.48 | 1.61 | 3.09 |
| Strzały | 12.76 | 14.65 | 27.41 |
| Strzały na bramkę | 4.72 | 4.78 | 9.5 |
| Rogi | 4.87 | 4.52 | 9.39 |
| Żółte kartki | 2.02 | 1.67 | 3.69 |
| Czerwone kartki | 0.17 | 0.11 | 0.28 |
| Fauli | 12.52 | 10.74 | 23.26 |
| Posiadanie piłki | 50.15% | 49.85% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 21 (45.65%) |
15 (32.61%) |
24 (52.17%) |
18 (39.13%) |
26 (56.52%) |
26 (56.52%) |
20 (43.48%) |
8 (17.39%) |
29 (63.04%) |
23 (50%) |
| Przeciwnik przeważa | 14 (30.43%) |
13 (28.26%) |
22 (47.83%) |
24 (52.17%) |
17 (36.96%) |
18 (39.13%) |
17 (36.96%) |
5 (10.87%) |
16 (34.78%) |
20 (43.48%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Monaco FC | 8x (17.39%) |
14x (30.43%) |
15x (32.61%) |
4x (8.7%) |
3x (6.52%) |
2x (4.35%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (28.26%) |
13x (28.26%) |
9x (19.57%) |
5x (10.87%) |
4x (8.7%) |
1x (2.17%) |
1x (2.17%) |
| Łącznie w meczu | 4x (8.7%) |
9x (19.57%) |
4x (8.7%) |
5x (10.87%) |
12x (26.09%) |
8x (17.39%) |
4x (8.7%) |
| AS Monaco FC zdobywa gola | 38x (82.61%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 33x (71.74%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 29x (63.04%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 12x (26.09%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (26.09%) |
| 2 | 6 (13.04%) |
| 3 | 2 (4.35%) |
| 4+ | 1 (2.17%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (13.04%) |
| 2 | 3 (6.52%) |
| 3 | 4 (8.7%) |
| 4+ | 1 (2.17%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 11 (23.91%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (6.52%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.17%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (15.22%) |
| Remis - remis | 5 (10.87%) |
| Remis - porażka | 6 (13.04%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (6.52%) |
| Porażka - remis | 3 (6.52%) |
| Porażka - porażka | 7 (15.22%) |
| Ilość meczów | 22 (47.83%) |
| z tego zwycięstw | 16 (72.73%) |
| z tego remisów | 4 (18.18%) |
| z tego porażek | 2 (9.09%) |
| Ilość meczów | 20 (43.48%) |
| z tego zwycięstw | 5 (25%) |
| z tego remisów | 3 (15%) |
| z tego porażek | 12 (60%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| 5:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 6 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 1:3 | 3 |
| 1:4 | 4 |
| 1:6 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 4:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Monaco FC | 7x (15.22%) |
39x (84.78%) |
8x (17.39%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (17.39%) |
38x (82.61%) |
12x (26.09%) |
1x (2.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
46x (100%) |
42x (91.3%) |
24x (52.17%) |
5x (10.87%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (4.35%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (15.22%) |
| 2 | 2 (4.35%) |
| 3 | 0 (0%) |