CD Nacional - znak

CD Nacional

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 2 (11.76%) 5 (29.41%) 10 (58.82%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 23.8.2026 16:30 Vitória SC 1:0 CD Nacional
Primeira Liga 10.8.2026 21:15 CD Santa Clara 2:2 CD Nacional
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 CD Santa Clara 2:0 CD Nacional
Primeira Liga 25.4.2026 16:30 CD Tondela 0:2 CD Nacional
Primeira Liga 12.4.2026 19:00 SL Benfica 2:0 CD Nacional
Primeira Liga 21.3.2026 16:30 FC Famalicão 1:0 CD Nacional
Primeira Liga 7.3.2026 16:30 Moreirense FC 1:1 CD Nacional
Primeira Liga 21.2.2026 16:30 FC Arouca 3:0 CD Nacional
Primeira Liga 1.2.2026 19:00 Sporting CP 2:1 CD Nacional
Primeira Liga 17.1.2026 16:30 Gil Vicente FC 2:1 CD Nacional

Średnie statystyki na mecz

Statystyka CD Nacional Przeciwnicy Razem
Bramki 0.76 1.41 2.17
Bramki w pierwszej połowie 0.47 0.65 1.12
xG 1.32 1.58 2.9
Strzały 12.29 14.41 26.7
Strzały na bramkę 4 4.47 8.47
Rogi 3.88 5.88 9.76
Żółte kartki 2.35 1.82 4.17
Czerwone kartki 0.06 0.12 0.18
Fauli 14.29 12.06 26.35
Posiadanie piłki 45.18% 54.82% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 2
(11.76%)
4
(23.53%)
7
(41.18%)
7
(41.18%)
5
(29.41%)
4
(23.53%)
8
(47.06%)
0
(0%)
11
(64.71%)
4
(23.53%)
Przeciwnik przeważa 10
(58.82%)
6
(35.29%)
10
(58.82%)
9
(52.94%)
8
(47.06%)
10
(58.82%)
5
(29.41%)
1
(5.88%)
6
(35.29%)
12
(70.59%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
CD Nacional 7x
(41.18%)
7x
(41.18%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(11.76%)
7x
(41.18%)
7x
(41.18%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
5x
(29.41%)
6x
(35.29%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
CD Nacional zdobywa gola 10x (58.82%)
Przeciwnik zdobywa gola 15x (88.24%)
Obie drużyny zdobędą gola 8x (47.06%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (11.76%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (41.18%)
2 2 (11.76%)
3 1 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 2 (11.76%)
Zwycięstwo - remis 2 (11.76%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 0 (0%)
Remis - remis 1 (5.88%)
Remis - porażka 6 (35.29%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 2 (11.76%)
Porażka - porażka 4 (23.53%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 4 (23.53%)
z tego zwycięstw 2 (50%)
z tego remisów 2 (50%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 13 (76.47%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 3 (23.08%)
z tego porażek 10 (76.92%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 3
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:2 2
0:3 1
1:2 3

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CD Nacional 4x
(23.53%)
13x
(76.47%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
6x
(35.29%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (23.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)