|
Vitória SC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 5 (27.78%) | 2 (11.11%) | 11 (61.11%) |
| Primeira Liga | 31.8.2026 | 21:15 | SC Braga | 1:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 14.8.2026 | 21:15 | Sporting CP | 3:2 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | CD Nacional | 2:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 4.5.2026 | 21:15 | Sporting CP | 5:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 18.4.2026 | 21:30 | Gil Vicente FC | 0:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 16:30 | AVS Futebol SAD | 1:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 21.3.2026 | 19:00 | SL Benfica | 3:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 21:30 | CD Santa Clara | 2:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 21.2.2026 | 21:30 | SC Braga | 3:2 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 7.2.2026 | 21:30 | FC Arouca | 3:2 | Vitória SC |
| Statystyka | Vitória SC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1 | 1.78 | 2.78 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.5 | 0.94 | 1.44 |
| xG | 1.36 | 1.27 | 2.63 |
| Strzały | 12.61 | 11.06 | 23.67 |
| Strzały na bramkę | 3.72 | 4.61 | 8.33 |
| Rogi | 4 | 3.61 | 7.61 |
| Żółte kartki | 2.39 | 2.61 | 5 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.11 | 0.11 |
| Fauli | 14.89 | 15.06 | 29.95 |
| Posiadanie piłki | 50.56% | 49.44% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 5 (27.78%) |
4 (22.22%) |
10 (55.56%) |
10 (55.56%) |
5 (27.78%) |
8 (44.44%) |
8 (44.44%) |
0 (0%) |
9 (50%) |
8 (44.44%) |
| Przeciwnik przeważa | 11 (61.11%) |
7 (38.89%) |
8 (44.44%) |
8 (44.44%) |
9 (50%) |
8 (44.44%) |
8 (44.44%) |
2 (11.11%) |
8 (44.44%) |
8 (44.44%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitória SC | 7x (38.89%) |
5x (27.78%) |
5x (27.78%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (27.78%) |
3x (16.67%) |
4x (22.22%) |
4x (22.22%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.56%) |
4x (22.22%) |
6x (33.33%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
3x (16.67%) |
2x (11.11%) |
| Vitória SC zdobywa gola | 11x (61.11%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 13x (72.22%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 7x (38.89%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (22.22%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (22.22%) |
| 2 | 5 (27.78%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (11.11%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (11.11%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (16.67%) |
| Remis - remis | 2 (11.11%) |
| Remis - porażka | 2 (11.11%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 7 (38.89%) |
| Ilość meczów | 7 (38.89%) |
| z tego zwycięstw | 4 (57.14%) |
| z tego remisów | 1 (14.29%) |
| z tego porażek | 2 (28.57%) |
| Ilość meczów | 10 (55.56%) |
| z tego zwycięstw | 1 (10%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 9 (90%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 3 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitória SC | 2x (11.11%) |
16x (88.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (33.33%) |
12x (66.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
17x (94.44%) |
4x (22.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |