|
OGC Nice |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 3 (14.29%) | 3 (14.29%) | 15 (71.43%) |
| Ligue 1 | 30.8.2026 | 15:00 | Paris FC | 3:0 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | AJ Auxerre | 2:1 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 20:45 | Olympique de Marseille | 1:1 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 18.4.2026 | 21:05 | Lille OSC | 0:0 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 4.4.2026 | 17:00 | RC Strasbourg | 3:1 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 14.3.2026 | 19:00 | Angers SCO | 0:2 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 1.3.2026 | 15:00 | Paris FC | 1:0 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 15.2.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 2:0 | OGC Nice |
| Liga Europejska | 29.1.2026 | 21:00 | PFC Ludogorets Razgrad | 1:0 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 25.1.2026 | 15:00 | FC Nantes | 1:4 | OGC Nice |
| Statystyka | OGC Nice | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.9 | 1.95 | 2.85 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.62 | 1.05 | 1.67 |
| xG | 1.15 | 1.78 | 2.93 |
| Strzały | 10.1 | 16.19 | 26.29 |
| Strzały na bramkę | 3.38 | 5.14 | 8.52 |
| Rogi | 4.62 | 5.57 | 10.19 |
| Żółte kartki | 1.9 | 1.86 | 3.76 |
| Czerwone kartki | 0.1 | 0.05 | 0.15 |
| Fauli | 12 | 12.19 | 24.19 |
| Posiadanie piłki | 45.76% | 54.24% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 3 (14.29%) |
4 (19.05%) |
5 (23.81%) |
5 (23.81%) |
4 (19.05%) |
9 (42.86%) |
12 (57.14%) |
2 (9.52%) |
11 (52.38%) |
8 (38.1%) |
| Przeciwnik przeważa | 15 (71.43%) |
11 (52.38%) |
16 (76.19%) |
14 (66.67%) |
16 (76.19%) |
12 (57.14%) |
8 (38.1%) |
1 (4.76%) |
9 (42.86%) |
12 (57.14%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OGC Nice | 8x (38.1%) |
9x (42.86%) |
3x (14.29%) |
0x (0%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (9.52%) |
6x (28.57%) |
7x (33.33%) |
4x (19.05%) |
1x (4.76%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (4.76%) |
3x (14.29%) |
4x (19.05%) |
7x (33.33%) |
3x (14.29%) |
2x (9.52%) |
1x (4.76%) |
| OGC Nice zdobywa gola | 13x (61.9%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 19x (90.48%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 12x (57.14%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (4.76%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.76%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 1 (4.76%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (33.33%) |
| 2 | 4 (19.05%) |
| 3 | 3 (14.29%) |
| 4+ | 1 (4.76%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (9.52%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (4.76%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.76%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (4.76%) |
| Remis - remis | 2 (9.52%) |
| Remis - porażka | 3 (14.29%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 11 (52.38%) |
| Ilość meczów | 7 (33.33%) |
| z tego zwycięstw | 3 (42.86%) |
| z tego remisów | 1 (14.29%) |
| z tego porażek | 3 (42.86%) |
| Ilość meczów | 13 (61.9%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 1 (7.69%) |
| z tego porażek | 12 (92.31%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OGC Nice | 9x (42.86%) |
12x (57.14%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (14.29%) |
18x (85.71%) |
8x (38.1%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
19x (90.48%) |
10x (47.62%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (28.57%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |