OGC Nice - znak

OGC Nice

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
41 7 (17.07%) 12 (29.27%) 22 (53.66%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 30.8.2026 15:00 Paris FC 3:0 OGC Nice
Ligue 1 22.8.2026 20:45 OGC Nice 0:0 FC Lorient
Ligue 1 17.5.2026 21:00 OGC Nice 0:0 FC Metz
Ligue 1 10.5.2026 21:00 AJ Auxerre 2:1 OGC Nice
Ligue 1 2.5.2026 21:05 OGC Nice 1:1 RC Lens
Ligue 1 26.4.2026 20:45 Olympique de Marseille 1:1 OGC Nice
Ligue 1 18.4.2026 21:05 Lille OSC 0:0 OGC Nice
Ligue 1 12.4.2026 17:15 OGC Nice 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 4.4.2026 17:00 RC Strasbourg 3:1 OGC Nice
Ligue 1 21.3.2026 21:05 OGC Nice 0:4 Paris Saint-Germain

Średnie statystyki na mecz

Statystyka OGC Nice Przeciwnicy Razem
Bramki 0.98 1.78 2.76
Bramki w pierwszej połowie 0.54 0.93 1.47
xG 1.24 1.75 2.99
Strzały 11.51 15.17 26.68
Strzały na bramkę 3.73 5.02 8.75
Rogi 5.05 5.71 10.76
Żółte kartki 1.83 1.88 3.71
Czerwone kartki 0.1 0.05 0.15
Fauli 11.85 11.9 23.75
Posiadanie piłki 45.37% 54.63% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 7
(17.07%)
9
(21.95%)
15
(36.59%)
18
(43.9%)
10
(24.39%)
20
(48.78%)
18
(43.9%)
4
(9.76%)
20
(48.78%)
13
(31.71%)
Przeciwnik przeważa 22
(53.66%)
20
(48.78%)
26
(63.41%)
21
(51.22%)
28
(68.29%)
20
(48.78%)
16
(39.02%)
2
(4.88%)
18
(43.9%)
26
(63.41%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
OGC Nice 15x
(36.59%)
17x
(41.46%)
5x
(12.2%)
3x
(7.32%)
1x
(2.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(17.07%)
13x
(31.71%)
10x
(24.39%)
6x
(14.63%)
3x
(7.32%)
2x
(4.88%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 4x
(9.76%)
6x
(14.63%)
9x
(21.95%)
8x
(19.51%)
8x
(19.51%)
3x
(7.32%)
3x
(7.32%)
OGC Nice zdobywa gola 26x (63.41%)
Przeciwnik zdobywa gola 34x (82.93%)
Obie drużyny zdobędą gola 23x (56.1%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (9.76%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (7.32%)
2 3 (7.32%)
3 1 (2.44%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 10 (24.39%)
2 5 (12.2%)
3 3 (7.32%)
4+ 4 (9.76%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (12.2%)
Zwycięstwo - remis 3 (7.32%)
Zwycięstwo - porażka 1 (2.44%)
Remis - zwycięstwo 2 (4.88%)
Remis - remis 6 (14.63%)
Remis - porażka 4 (9.76%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 3 (7.32%)
Porażka - porażka 17 (41.46%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 14 (34.15%)
z tego zwycięstw 7 (50%)
z tego remisów 3 (21.43%)
z tego porażek 4 (28.57%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 23 (56.1%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 5 (21.74%)
z tego porażek 18 (78.26%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 2
2:1 1
3:1 1
3:2 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 4
1:1 5
2:2 2
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 5
0:2 2
0:3 2
0:4 2
1:2 5
1:3 3
1:4 1
1:5 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
OGC Nice 15x
(36.59%)
26x
(63.41%)
3x
(7.32%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(12.2%)
36x
(87.8%)
12x
(29.27%)
3x
(7.32%)
1x
(2.44%)
1x
(2.44%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
41x
(100%)
38x
(92.68%)
19x
(46.34%)
2x
(4.88%)
1x
(2.44%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 10 (24.39%)
2 3 (7.32%)
3 1 (2.44%)