1. FC Union Berlin - znak

1. FC Union Berlin

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
16 5 (31.25%) 2 (12.5%) 9 (56.25%)

Ostatnie mecze

Bundesliga 10.5.2026 19:30 1. FSV Mainz 05 1:3 1. FC Union Berlin
Bundesliga 24.4.2026 20:30 RB Leipzig 3:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 11.4.2026 15:30 1. FC Heidenheim 3:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 21.3.2026 15:30 FC Bayern München 4:0 1. FC Union Berlin
Bundesliga 15.3.2026 17:30 SC Freiburg 0:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 28.2.2026 15:30 VfL Borussia Mönchengladbach 1:0 1. FC Union Berlin
Bundesliga 14.2.2026 15:30 Hamburger SV 3:2 1. FC Union Berlin
Bundesliga 31.1.2026 15:30 TSG 1899 Hoffenheim 3:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 18.1.2026 15:30 VfB Stuttgart 1:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 15.1.2026 20:30 FC Augsburg 1:1 1. FC Union Berlin

Średnie statystyki na mecz

Statystyka 1. FC Union Berlin Przeciwnicy Razem
Bramki 1.13 1.81 2.94
Bramki w pierwszej połowie 0.31 0.94 1.25
xG 1.29 1.62 2.91
Strzały 11.69 14.94 26.63
Strzały na bramkę 3.5 4.94 8.44
Rogi 4.75 5.25 10
Żółte kartki 1.69 1.88 3.57
Czerwone kartki 0.06 0.06 0.12
Fauli 12.88 8.5 21.38
Posiadanie piłki 39.5% 60.5% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 5
(31.25%)
3
(18.75%)
6
(37.5%)
6
(37.5%)
4
(25%)
7
(43.75%)
6
(37.5%)
1
(6.25%)
12
(75%)
3
(18.75%)
Przeciwnik przeważa 9
(56.25%)
8
(50%)
10
(62.5%)
10
(62.5%)
9
(56.25%)
7
(43.75%)
6
(37.5%)
1
(6.25%)
4
(25%)
13
(81.25%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
1. FC Union Berlin 4x
(25%)
9x
(56.25%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(18.75%)
5x
(31.25%)
1x
(6.25%)
6x
(37.5%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
5x
(31.25%)
3x
(18.75%)
0x
(0%)
6x
(37.5%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
1. FC Union Berlin zdobywa gola 12x (75%)
Przeciwnik zdobywa gola 13x (81.25%)
Obie drużyny zdobędą gola 9x (56.25%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (12.5%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (25%)
2 1 (6.25%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (18.75%)
2 5 (31.25%)
3 0 (0%)
4+ 1 (6.25%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 3 (18.75%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (12.5%)
Remis - remis 1 (6.25%)
Remis - porażka 2 (12.5%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (6.25%)
Porażka - porażka 7 (43.75%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 6 (37.5%)
z tego zwycięstw 5 (83.33%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 1 (16.67%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (62.5%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 2 (20%)
z tego porażek 8 (80%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
3:1 1
4:3 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 1
0:4 1
1:3 4
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
1. FC Union Berlin 4x
(25%)
12x
(75%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(12.5%)
14x
(87.5%)
4x
(25%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
16x
(100%)
16x
(100%)
4x
(25%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (6.25%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (25%)
2 1 (6.25%)
3 0 (0%)