|
U.S. Lecce |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 6 (31.58%) | 2 (10.53%) | 11 (57.89%) |
| Serie A | 23.8.2026 | 18:30 | Venezia F.C. | 0:2 | U.S. Lecce |
| Serie A | 17.5.2026 | 20:45 | US Sassuolo Calcio | 2:3 | U.S. Lecce |
| Serie A | 1.5.2026 | 20:45 | AC Pisa 1909 | 1:2 | U.S. Lecce |
| Serie A | 25.4.2026 | 20:45 | Hellas Verona FC | 0:0 | U.S. Lecce |
| Serie A | 12.4.2026 | 18:00 | Bologna FC | 2:0 | U.S. Lecce |
| Serie A | 22.3.2026 | 18:00 | AS Roma | 1:0 | U.S. Lecce |
| Serie A | 14.3.2026 | 18:00 | SSC Napoli | 2:1 | U.S. Lecce |
| Serie A | 28.2.2026 | 15:00 | Calcio Como | 3:1 | U.S. Lecce |
| Serie A | 16.2.2026 | 20:45 | Cagliari Calcio | 0:2 | U.S. Lecce |
| Serie A | 1.2.2026 | 12:30 | Torino FC | 1:0 | U.S. Lecce |
| Statystyka | U.S. Lecce | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.89 | 1.37 | 2.26 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.37 | 0.53 | 0.9 |
| xG | 1.04 | 1.69 | 2.73 |
| Strzały | 9.26 | 15 | 24.26 |
| Strzały na bramkę | 2.53 | 4.95 | 7.48 |
| Rogi | 4.16 | 6.32 | 10.48 |
| Żółte kartki | 1.84 | 1.26 | 3.1 |
| Czerwone kartki | 0 | 0 | 0 |
| Fauli | 13.11 | 12.26 | 25.37 |
| Posiadanie piłki | 38.26% | 61.74% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (31.58%) |
5 (26.32%) |
3 (15.79%) |
3 (15.79%) |
3 (15.79%) |
5 (26.32%) |
9 (47.37%) |
0 (0%) |
10 (52.63%) |
4 (21.05%) |
| Przeciwnik przeważa | 11 (57.89%) |
6 (31.58%) |
16 (84.21%) |
15 (78.95%) |
14 (73.68%) |
11 (57.89%) |
3 (15.79%) |
0 (0%) |
7 (36.84%) |
15 (78.95%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Lecce | 8x (42.11%) |
6x (31.58%) |
4x (21.05%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (26.32%) |
6x (31.58%) |
5x (26.32%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.26%) |
6x (31.58%) |
6x (31.58%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
| U.S. Lecce zdobywa gola | 11x (57.89%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 14x (73.68%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 7x (36.84%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (10.53%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (31.58%) |
| 2 | 4 (21.05%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (15.79%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (5.26%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (15.79%) |
| Remis - remis | 1 (5.26%) |
| Remis - porażka | 4 (21.05%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 6 (31.58%) |
| Ilość meczów | 9 (47.37%) |
| z tego zwycięstw | 6 (66.67%) |
| z tego remisów | 1 (11.11%) |
| z tego porażek | 2 (22.22%) |
| Ilość meczów | 9 (47.37%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 9 (100%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 3 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Lecce | 8x (42.11%) |
11x (57.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (5.26%) |
18x (94.74%) |
6x (31.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
19x (100%) |
7x (36.84%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |