|
Sevilla FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 4 (22.22%) | 3 (16.67%) | 11 (61.11%) |
| La Liga | 26.4.2026 | 18:30 | CA Osasuna | 2:1 | Sevilla FC |
| La Liga | 23.4.2026 | 19:00 | Levante UD | 2:0 | Sevilla FC |
| La Liga | 5.4.2026 | 18:30 | Real Oviedo SAD | 1:0 | Sevilla FC |
| La Liga | 15.3.2026 | 16:15 | FC Barcelona | 5:2 | Sevilla FC |
| La Liga | 1.3.2026 | 18:30 | Real Betis Balompie | 2:2 | Sevilla FC |
| La Liga | 22.2.2026 | 14:00 | Getafe CF | 0:1 | Sevilla FC |
| La Liga | 2.2.2026 | 21:00 | RCD Mallorca | 4:1 | Sevilla FC |
| La Liga | 19.1.2026 | 21:00 | Elche CF | 2:2 | Sevilla FC |
| La Liga | 20.12.2025 | 21:00 | Real Madrid CF | 2:0 | Sevilla FC |
| La Liga | 7.12.2025 | 16:15 | Valencia CF | 1:1 | Sevilla FC |
| Statystyka | Sevilla FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.17 | 2 | 3.17 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.33 | 1 | 1.33 |
| xG | 1.24 | 1.37 | 2.61 |
| Strzały | 11.28 | 11.28 | 22.56 |
| Strzały na bramkę | 3.44 | 5.06 | 8.5 |
| Rogi | 5.17 | 5.33 | 10.5 |
| Żółte kartki | 2.67 | 1.72 | 4.39 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.11 | 0.22 |
| Fauli | 14 | 11.72 | 25.72 |
| Posiadanie piłki | 50.94% | 49.06% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (22.22%) |
1 (5.56%) |
6 (33.33%) |
9 (50%) |
4 (22.22%) |
7 (38.89%) |
11 (61.11%) |
2 (11.11%) |
13 (72.22%) |
10 (55.56%) |
| Przeciwnik przeważa | 11 (61.11%) |
9 (50%) |
12 (66.67%) |
8 (44.44%) |
14 (77.78%) |
7 (38.89%) |
4 (22.22%) |
2 (11.11%) |
5 (27.78%) |
7 (38.89%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sevilla FC | 4x (22.22%) |
7x (38.89%) |
7x (38.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (16.67%) |
3x (16.67%) |
7x (38.89%) |
2x (11.11%) |
2x (11.11%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
3x (16.67%) |
4x (22.22%) |
5x (27.78%) |
2x (11.11%) |
2x (11.11%) |
2x (11.11%) |
| Sevilla FC zdobywa gola | 14x (77.78%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 15x (83.33%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 11x (61.11%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (27.78%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (27.78%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 3 (16.67%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (16.67%) |
| Remis - remis | 1 (5.56%) |
| Remis - porażka | 4 (22.22%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (11.11%) |
| Porażka - porażka | 7 (38.89%) |
| Ilość meczów | 6 (33.33%) |
| z tego zwycięstw | 4 (66.67%) |
| z tego remisów | 1 (16.67%) |
| z tego porażek | 1 (16.67%) |
| Ilość meczów | 12 (66.67%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 2 (16.67%) |
| z tego porażek | 10 (83.33%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sevilla FC | 7x (38.89%) |
11x (61.11%) |
3x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (27.78%) |
13x (72.22%) |
3x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
13x (72.22%) |
6x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |