Sevilla FC - znak

Sevilla FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
38 12 (31.58%) 7 (18.42%) 19 (50%)

Ostatnie mecze

La Liga 9.5.2026 16:15 Sevilla FC 2:1 RCD Espanyol
La Liga 4.5.2026 21:00 Sevilla FC 1:0 Real Sociedad de Fútbol
La Liga 26.4.2026 18:30 CA Osasuna 2:1 Sevilla FC
La Liga 23.4.2026 19:00 Levante UD 2:0 Sevilla FC
La Liga 11.4.2026 21:00 Sevilla FC 2:1 Club Atletico de Madrid
La Liga 5.4.2026 18:30 Real Oviedo SAD 1:0 Sevilla FC
La Liga 21.3.2026 21:00 Sevilla FC 0:2 Valencia CF
La Liga 15.3.2026 16:15 FC Barcelona 5:2 Sevilla FC
La Liga 8.3.2026 18:30 Sevilla FC 1:1 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 1.3.2026 18:30 Real Betis Balompie 2:2 Sevilla FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Sevilla FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.21 1.63 2.84
Bramki w pierwszej połowie 0.47 0.71 1.18
xG 1.29 1.28 2.57
Strzały 11.55 11 22.55
Strzały na bramkę 3.61 4.5 8.11
Rogi 4.76 4.5 9.26
Żółte kartki 2.84 2.16 5
Czerwone kartki 0.18 0.08 0.26
Fauli 14.66 12.76 27.42
Posiadanie piłki 51.24% 48.76% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 12
(31.58%)
8
(21.05%)
17
(44.74%)
20
(52.63%)
12
(31.58%)
16
(42.11%)
20
(52.63%)
5
(13.16%)
25
(65.79%)
21
(55.26%)
Przeciwnik przeważa 19
(50%)
13
(34.21%)
21
(55.26%)
17
(44.74%)
23
(60.53%)
13
(34.21%)
8
(21.05%)
3
(7.89%)
12
(31.58%)
15
(39.47%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Sevilla FC 9x
(23.68%)
16x
(42.11%)
11x
(28.95%)
0x
(0%)
2x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(18.42%)
11x
(28.95%)
13x
(34.21%)
4x
(10.53%)
2x
(5.26%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
7x
(18.42%)
10x
(26.32%)
11x
(28.95%)
5x
(13.16%)
3x
(7.89%)
2x
(5.26%)
Sevilla FC zdobywa gola 29x (76.32%)
Przeciwnik zdobywa gola 31x (81.58%)
Obie drużyny zdobędą gola 22x (57.89%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 6x (15.79%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (23.68%)
2 1 (2.63%)
3 1 (2.63%)
4+ 1 (2.63%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 8 (21.05%)
2 7 (18.42%)
3 4 (10.53%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (10.53%)
Zwycięstwo - remis 3 (7.89%)
Zwycięstwo - porażka 1 (2.63%)
Remis - zwycięstwo 8 (21.05%)
Remis - remis 1 (2.63%)
Remis - porażka 8 (21.05%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 3 (7.89%)
Porażka - porażka 10 (26.32%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 16 (42.11%)
z tego zwycięstw 10 (62.5%)
z tego remisów 4 (25%)
z tego porażek 2 (12.5%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 22 (57.89%)
z tego zwycięstw 2 (9.09%)
z tego remisów 3 (13.64%)
z tego porażek 17 (77.27%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 5
2:0 1
2:1 4
4:0 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 4
2:2 3

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 5
0:3 2
1:2 5
1:3 1
1:4 1
2:3 1
2:4 1
2:5 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Sevilla FC 10x
(26.32%)
28x
(73.68%)
3x
(7.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(28.95%)
27x
(71.05%)
4x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
38x
(100%)
31x
(81.58%)
9x
(23.68%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)