|
Everton FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 6 (31.58%) | 6 (31.58%) | 7 (36.84%) |
| Premier League | 29.8.2026 | 16:00 | AFC Bournemouth | 1:1 | Everton FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:0 | Everton FC |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:2 | Everton FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | West Ham United FC | 2:1 | Everton FC |
| Premier League | 11.4.2026 | 16:00 | Brentford FC | 2:2 | Everton FC |
| Premier League | 14.3.2026 | 18:30 | Arsenal FC | 2:0 | Everton FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 2:3 | Everton FC |
| Premier League | 7.2.2026 | 16:00 | Fulham FC | 1:2 | Everton FC |
| Premier League | 31.1.2026 | 16:00 | Brighton and Hove Albion FC | 1:1 | Everton FC |
| Premier League | 18.1.2026 | 17:30 | Aston Villa FC | 0:1 | Everton FC |
| Statystyka | Everton FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1 | 1.21 | 2.21 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.37 | 0.58 | 0.95 |
| xG | 1.24 | 1.75 | 2.99 |
| Strzały | 10.74 | 16.47 | 27.21 |
| Strzały na bramkę | 3.42 | 4.32 | 7.74 |
| Rogi | 4.32 | 5.89 | 10.21 |
| Żółte kartki | 1.95 | 1.47 | 3.42 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0 | 0.05 |
| Fauli | 11.47 | 11.21 | 22.68 |
| Posiadanie piłki | 41% | 59% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (31.58%) |
4 (21.05%) |
5 (26.32%) |
4 (21.05%) |
5 (26.32%) |
6 (31.58%) |
8 (42.11%) |
1 (5.26%) |
10 (52.63%) |
1 (5.26%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (36.84%) |
6 (31.58%) |
14 (73.68%) |
15 (78.95%) |
11 (57.89%) |
11 (57.89%) |
5 (26.32%) |
0 (0%) |
7 (36.84%) |
17 (89.47%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Everton FC | 6x (31.58%) |
8x (42.11%) |
4x (21.05%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (26.32%) |
5x (26.32%) |
9x (47.37%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.26%) |
4x (21.05%) |
8x (42.11%) |
3x (15.79%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
| Everton FC zdobywa gola | 13x (68.42%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 14x (73.68%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 9x (47.37%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (15.79%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (26.32%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 4 (21.05%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (15.79%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (10.53%) |
| Remis - remis | 4 (21.05%) |
| Remis - porażka | 3 (15.79%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (5.26%) |
| Porażka - remis | 1 (5.26%) |
| Porażka - porażka | 4 (21.05%) |
| Ilość meczów | 7 (36.84%) |
| z tego zwycięstw | 5 (71.43%) |
| z tego remisów | 2 (28.57%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 11 (57.89%) |
| z tego zwycięstw | 1 (9.09%) |
| z tego remisów | 3 (27.27%) |
| z tego porażek | 7 (63.64%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 4 |
| 1:2 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Everton FC | 3x (15.79%) |
16x (84.21%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (5.26%) |
18x (94.74%) |
6x (31.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
19x (100%) |
10x (52.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |