|
Rayo Vallecano de Madrid |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 27 | 8 (29.63%) | 5 (18.52%) | 14 (51.85%) |
| La Liga | 31.8.2026 | 21:30 | FC Barcelona | 5:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 15.8.2026 | 21:30 | Sevilla FC | 2:1 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Liga Konferencyjna | 27.5.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 1:0 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Deportivo Alaves SAD | 1:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 14.5.2026 | 19:00 | Valencia CF | 1:1 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Liga Konferencyjna | 7.5.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 0:1 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 3.5.2026 | 16:15 | Getafe CF | 0:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Liga Konferencyjna | 16.4.2026 | 21:00 | AEK Athens FC | 3:1 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 12.4.2026 | 16:15 | RCD Mallorca | 3:0 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 22.3.2026 | 14:00 | FC Barcelona | 1:0 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Statystyka | Rayo Vallecano de Madrid | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.11 | 1.7 | 2.81 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.52 | 0.81 | 1.33 |
| xG | 1.32 | 1.55 | 2.87 |
| Strzały | 12.07 | 13.48 | 25.55 |
| Strzały na bramkę | 4.11 | 5.04 | 9.15 |
| Rogi | 4.96 | 5.74 | 10.7 |
| Żółte kartki | 3.15 | 2.3 | 5.45 |
| Czerwone kartki | 0.22 | 0.11 | 0.33 |
| Fauli | 14.59 | 11.63 | 26.22 |
| Posiadanie piłki | 49.85% | 50.15% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 8 (29.63%) |
6 (22.22%) |
9 (33.33%) |
8 (29.63%) |
5 (18.52%) |
13 (48.15%) |
17 (62.96%) |
3 (11.11%) |
18 (66.67%) |
15 (55.56%) |
| Przeciwnik przeważa | 14 (51.85%) |
13 (48.15%) |
17 (62.96%) |
18 (66.67%) |
13 (48.15%) |
13 (48.15%) |
6 (22.22%) |
1 (3.7%) |
8 (29.63%) |
12 (44.44%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rayo Vallecano de Madrid | 9x (33.33%) |
9x (33.33%) |
6x (22.22%) |
3x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (18.52%) |
9x (33.33%) |
6x (22.22%) |
4x (14.81%) |
2x (7.41%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.7%) |
4x (14.81%) |
6x (22.22%) |
8x (29.63%) |
6x (22.22%) |
1x (3.7%) |
1x (3.7%) |
| Rayo Vallecano de Madrid zdobywa gola | 18x (66.67%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 22x (81.48%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (51.85%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (11.11%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (14.81%) |
| 2 | 3 (11.11%) |
| 3 | 1 (3.7%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (22.22%) |
| 2 | 3 (11.11%) |
| 3 | 3 (11.11%) |
| 4+ | 2 (7.41%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (14.81%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (7.41%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (7.41%) |
| Remis - remis | 4 (14.81%) |
| Remis - porażka | 2 (7.41%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (7.41%) |
| Porażka - remis | 1 (3.7%) |
| Porażka - porażka | 10 (37.04%) |
| Ilość meczów | 11 (40.74%) |
| z tego zwycięstw | 6 (54.55%) |
| z tego remisów | 2 (18.18%) |
| z tego porażek | 3 (27.27%) |
| Ilość meczów | 15 (55.56%) |
| z tego zwycięstw | 2 (13.33%) |
| z tego remisów | 2 (13.33%) |
| z tego porażek | 11 (73.33%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rayo Vallecano de Madrid | 6x (22.22%) |
21x (77.78%) |
4x (14.81%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (3.7%) |
26x (96.3%) |
5x (18.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
27x (100%) |
24x (88.89%) |
11x (40.74%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (7.41%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |