Rayo Vallecano de Madrid - znak

Rayo Vallecano de Madrid

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
53 20 (37.74%) 15 (28.3%) 18 (33.96%)

Ostatnie mecze

La Liga 31.8.2026 21:30 FC Barcelona 5:2 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 20.8.2026 21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:1 Deportivo Alaves SAD
La Liga 15.8.2026 21:30 Sevilla FC 2:1 Rayo Vallecano de Madrid
Liga Konferencyjna 27.5.2026 21:00 Crystal Palace FC 1:0 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 23.5.2026 21:00 Deportivo Alaves SAD 1:2 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 17.5.2026 19:00 Rayo Vallecano de Madrid 2:0 Villarreal CF
La Liga 14.5.2026 19:00 Valencia CF 1:1 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 11.5.2026 21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:1 Girona FC
Liga Konferencyjna 7.5.2026 21:00 RC Strasbourg 0:1 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 3.5.2026 16:15 Getafe CF 0:2 Rayo Vallecano de Madrid

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Rayo Vallecano de Madrid Przeciwnicy Razem
Bramki 1.25 1.23 2.48
Bramki w pierwszej połowie 0.55 0.53 1.08
xG 1.57 1.38 2.95
Strzały 14.34 12.04 26.38
Strzały na bramkę 4.87 4.15 9.02
Rogi 5.7 5.19 10.89
Żółte kartki 2.6 2.43 5.03
Czerwone kartki 0.21 0.09 0.3
Fauli 13.51 11.38 24.89
Posiadanie piłki 52.91% 47.09% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 20
(37.74%)
16
(30.19%)
29
(54.72%)
28
(52.83%)
23
(43.4%)
31
(58.49%)
24
(45.28%)
7
(13.21%)
32
(60.38%)
35
(66.04%)
Przeciwnik przeważa 18
(33.96%)
16
(30.19%)
23
(43.4%)
24
(45.28%)
17
(32.08%)
21
(39.62%)
20
(37.74%)
3
(5.66%)
18
(33.96%)
17
(32.08%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Rayo Vallecano de Madrid 14x
(26.42%)
21x
(39.62%)
9x
(16.98%)
9x
(16.98%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 17x
(32.08%)
20x
(37.74%)
7x
(13.21%)
6x
(11.32%)
2x
(3.77%)
1x
(1.89%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(5.66%)
11x
(20.75%)
15x
(28.3%)
13x
(24.53%)
7x
(13.21%)
2x
(3.77%)
2x
(3.77%)
Rayo Vallecano de Madrid zdobywa gola 39x (73.58%)
Przeciwnik zdobywa gola 36x (67.92%)
Obie drużyny zdobędą gola 25x (47.17%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 5x (9.43%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 10 (18.87%)
2 5 (9.43%)
3 5 (9.43%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (16.98%)
2 4 (7.55%)
3 3 (5.66%)
4+ 2 (3.77%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 11 (20.75%)
Zwycięstwo - remis 3 (5.66%)
Zwycięstwo - porażka 2 (3.77%)
Remis - zwycięstwo 6 (11.32%)
Remis - remis 10 (18.87%)
Remis - porażka 5 (9.43%)
Porażka - zwycięstwo 3 (5.66%)
Porażka - remis 2 (3.77%)
Porażka - porażka 11 (20.75%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 27 (50.94%)
z tego zwycięstw 17 (62.96%)
z tego remisów 7 (25.93%)
z tego porażek 3 (11.11%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 23 (43.4%)
z tego zwycięstw 3 (13.04%)
z tego remisów 5 (21.74%)
z tego porażek 15 (65.22%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 6
2:0 3
2:1 3
3:0 5
3:1 2
3:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 10
2:2 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 5
0:2 2
0:3 2
0:4 2
1:2 3
1:3 2
2:3 1
2:5 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Rayo Vallecano de Madrid 8x
(15.09%)
45x
(84.91%)
13x
(24.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 10x
(18.87%)
43x
(81.13%)
6x
(11.32%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
53x
(100%)
50x
(94.34%)
23x
(43.4%)
2x
(3.77%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 9 (16.98%)
2 1 (1.89%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (5.66%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)