|
RC Celta de Vigo |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 27 | 11 (40.74%) | 9 (33.33%) | 7 (25.93%) |
| La Liga | 3.9.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 0:0 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 22.8.2026 | 19:30 | Valencia CF | 0:0 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 17.5.2026 | 19:00 | Athletic Club | 1:1 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 9.5.2026 | 18:30 | Club Atletico de Madrid | 0:1 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 26.4.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 2:1 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 22.4.2026 | 21:30 | FC Barcelona | 1:0 | RC Celta de Vigo |
| Liga Europejska | 9.4.2026 | 21:00 | SC Freiburg | 3:0 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 5.4.2026 | 16:15 | Valencia CF | 2:3 | RC Celta de Vigo |
| Liga Europejska | 19.3.2026 | 18:45 | Olympique Lyonnais | 0:2 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 15.3.2026 | 18:30 | Real Betis Balompie | 1:1 | RC Celta de Vigo |
| Statystyka | RC Celta de Vigo | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.26 | 1.07 | 2.33 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.41 | 0.44 | 0.85 |
| xG | 1.1 | 1.47 | 2.57 |
| Strzały | 8.81 | 12.67 | 21.48 |
| Strzały na bramkę | 3.85 | 4.33 | 8.18 |
| Rogi | 2.96 | 5.07 | 8.03 |
| Żółte kartki | 2.19 | 1.81 | 4 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.22 | 0.22 |
| Fauli | 13.67 | 11.56 | 25.23 |
| Posiadanie piłki | 48.48% | 51.52% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (40.74%) |
6 (22.22%) |
9 (33.33%) |
8 (29.63%) |
10 (37.04%) |
6 (22.22%) |
12 (44.44%) |
0 (0%) |
18 (66.67%) |
9 (33.33%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (25.93%) |
8 (29.63%) |
18 (66.67%) |
19 (70.37%) |
14 (51.85%) |
18 (66.67%) |
5 (18.52%) |
4 (14.81%) |
7 (25.93%) |
18 (66.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Celta de Vigo | 6x (22.22%) |
11x (40.74%) |
7x (25.93%) |
3x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (37.04%) |
8x (29.63%) |
6x (22.22%) |
3x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 4x (14.81%) |
4x (14.81%) |
6x (22.22%) |
8x (29.63%) |
2x (7.41%) |
3x (11.11%) |
0x (0%) |
| RC Celta de Vigo zdobywa gola | 21x (77.78%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (62.96%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (55.56%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (14.81%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (29.63%) |
| 2 | 2 (7.41%) |
| 3 | 1 (3.7%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (18.52%) |
| 2 | 1 (3.7%) |
| 3 | 1 (3.7%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (11.11%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (11.11%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (18.52%) |
| Remis - remis | 6 (22.22%) |
| Remis - porażka | 2 (7.41%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (11.11%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 5 (18.52%) |
| Ilość meczów | 14 (51.85%) |
| z tego zwycięstw | 9 (64.29%) |
| z tego remisów | 5 (35.71%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 9 (33.33%) |
| z tego zwycięstw | 2 (22.22%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 7 (77.78%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Celta de Vigo | 15x (55.56%) |
12x (44.44%) |
2x (7.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (25.93%) |
20x (74.07%) |
7x (25.93%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
27x (100%) |
22x (81.48%) |
6x (22.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (25.93%) |
| 2 | 1 (3.7%) |
| 3 | 0 (0%) |