|
RC Celta de Vigo |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 52 | 21 (40.38%) | 13 (25%) | 18 (34.62%) |
| La Liga | 3.9.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 0:0 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 30.8.2026 | 21:30 | RC Celta de Vigo | 0:2 | Athletic Club |
| La Liga | 27.8.2026 | 20:30 | RC Celta de Vigo | 1:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 22.8.2026 | 19:30 | Valencia CF | 0:0 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | RC Celta de Vigo | 1:0 | Sevilla FC |
| La Liga | 17.5.2026 | 19:00 | Athletic Club | 1:1 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 12.5.2026 | 19:00 | RC Celta de Vigo | 2:3 | Levante UD |
| La Liga | 9.5.2026 | 18:30 | Club Atletico de Madrid | 0:1 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 3.5.2026 | 14:00 | RC Celta de Vigo | 3:1 | Elche CF |
| La Liga | 26.4.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 2:1 | RC Celta de Vigo |
| Statystyka | RC Celta de Vigo | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.4 | 1.27 | 2.67 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.56 | 0.56 | 1.12 |
| xG | 1.2 | 1.45 | 2.65 |
| Strzały | 9.94 | 12.46 | 22.4 |
| Strzały na bramkę | 4.04 | 4.23 | 8.27 |
| Rogi | 3.5 | 4.56 | 8.06 |
| Żółte kartki | 1.98 | 1.98 | 3.96 |
| Czerwone kartki | 0.08 | 0.19 | 0.27 |
| Fauli | 12.1 | 12.21 | 24.31 |
| Posiadanie piłki | 49.54% | 50.46% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 21 (40.38%) |
15 (28.85%) |
20 (38.46%) |
19 (36.54%) |
22 (42.31%) |
20 (38.46%) |
21 (40.38%) |
4 (7.69%) |
23 (44.23%) |
24 (46.15%) |
| Przeciwnik przeważa | 18 (34.62%) |
15 (28.85%) |
32 (61.54%) |
33 (63.46%) |
23 (44.23%) |
28 (53.85%) |
17 (32.69%) |
8 (15.38%) |
26 (50%) |
26 (50%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Celta de Vigo | 9x (17.31%) |
22x (42.31%) |
13x (25%) |
7x (13.46%) |
1x (1.92%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 15x (28.85%) |
18x (34.62%) |
11x (21.15%) |
6x (11.54%) |
2x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 4x (7.69%) |
7x (13.46%) |
13x (25%) |
16x (30.77%) |
5x (9.62%) |
5x (9.62%) |
2x (3.85%) |
| RC Celta de Vigo zdobywa gola | 43x (82.69%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 37x (71.15%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 32x (61.54%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (13.46%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (23.08%) |
| 2 | 6 (11.54%) |
| 3 | 3 (5.77%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (23.08%) |
| 2 | 4 (7.69%) |
| 3 | 2 (3.85%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 7 (13.46%) |
| Zwycięstwo - remis | 5 (9.62%) |
| Zwycięstwo - porażka | 3 (5.77%) |
| Remis - zwycięstwo | 11 (21.15%) |
| Remis - remis | 6 (11.54%) |
| Remis - porażka | 5 (9.62%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (5.77%) |
| Porażka - remis | 2 (3.85%) |
| Porażka - porażka | 10 (19.23%) |
| Ilość meczów | 29 (55.77%) |
| z tego zwycięstw | 18 (62.07%) |
| z tego remisów | 7 (24.14%) |
| z tego porażek | 4 (13.79%) |
| Ilość meczów | 19 (36.54%) |
| z tego zwycięstw | 3 (15.79%) |
| z tego remisów | 2 (10.53%) |
| z tego porażek | 14 (73.68%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 2 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 8 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 7 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Celta de Vigo | 25x (48.08%) |
27x (51.92%) |
6x (11.54%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (25%) |
39x (75%) |
11x (21.15%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
52x (100%) |
46x (88.46%) |
13x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (15.38%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (23.08%) |
| 2 | 1 (1.92%) |
| 3 | 0 (0%) |