Elche CF - znak

Elche CF

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
21 1 (4.76%) 5 (23.81%) 15 (71.43%)

Ostatnie mecze

La Liga 28.8.2026 19:00 Racing de Santander 3:2 Elche CF
La Liga 17.8.2026 21:00 RC Deportivo A Coruña 1:1 Elche CF
La Liga 23.5.2026 21:00 Girona FC 1:1 Elche CF
La Liga 12.5.2026 20:00 Real Betis Balompie 2:1 Elche CF
La Liga 3.5.2026 14:00 RC Celta de Vigo 3:1 Elche CF
La Liga 26.4.2026 16:15 Real Oviedo SAD 1:2 Elche CF
La Liga 3.4.2026 21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:0 Elche CF
La Liga 14.3.2026 21:00 Real Madrid CF 4:1 Elche CF
La Liga 8.3.2026 14:00 Villarreal CF 2:1 Elche CF
La Liga 20.2.2026 21:00 Athletic Club 2:1 Elche CF

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Elche CF Przeciwnicy Razem
Bramki 1.05 2.05 3.1
Bramki w pierwszej połowie 0.38 0.86 1.24
xG 1.13 1.6 2.73
Strzały 9.14 14.38 23.52
Strzały na bramkę 3.33 5.19 8.52
Rogi 3.43 4.71 8.14
Żółte kartki 2.05 2.14 4.19
Czerwone kartki 0.19 0 0.19
Fauli 13.86 15.52 29.38
Posiadanie piłki 56.43% 43.57% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 1
(4.76%)
3
(14.29%)
6
(28.57%)
5
(23.81%)
5
(23.81%)
7
(33.33%)
6
(28.57%)
4
(19.05%)
6
(28.57%)
17
(80.95%)
Przeciwnik przeważa 15
(71.43%)
9
(42.86%)
15
(71.43%)
15
(71.43%)
14
(66.67%)
12
(57.14%)
9
(42.86%)
0
(0%)
11
(52.38%)
4
(19.05%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Elche CF 3x
(14.29%)
14x
(66.67%)
4x
(19.05%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 0x
(0%)
8x
(38.1%)
5x
(23.81%)
7x
(33.33%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
3x
(14.29%)
4x
(19.05%)
5x
(23.81%)
6x
(28.57%)
3x
(14.29%)
0x
(0%)
Elche CF zdobywa gola 18x (85.71%)
Przeciwnik zdobywa gola 21x (100%)
Obie drużyny zdobędą gola 18x (85.71%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (14.29%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (4.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (42.86%)
2 5 (23.81%)
3 1 (4.76%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 1 (4.76%)
Zwycięstwo - remis 1 (4.76%)
Zwycięstwo - porażka 1 (4.76%)
Remis - zwycięstwo 0 (0%)
Remis - remis 1 (4.76%)
Remis - porażka 8 (38.1%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 3 (14.29%)
Porażka - porażka 6 (28.57%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 5 (23.81%)
z tego zwycięstw 1 (20%)
z tego remisów 2 (40%)
z tego porażek 2 (40%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 16 (76.19%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 3 (18.75%)
z tego porażek 13 (81.25%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 4
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
1:2 4
1:3 5
1:4 1
2:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Elche CF 8x
(38.1%)
13x
(61.9%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(14.29%)
18x
(85.71%)
4x
(19.05%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
21x
(100%)
20x
(95.24%)
5x
(23.81%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (19.05%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)