|
FC Bayern München |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 26 | 21 (80.77%) | 3 (11.54%) | 2 (7.69%) |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 18:30 | VfL Wolfsburg | 0:1 | FC Bayern München |
| Liga Mistrzów | 28.4.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 5:4 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 3:4 | FC Bayern München |
| DFB-Pokal | 22.4.2026 | 20:45 | Bayer 04 Leverkusen | 0:2 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 11.4.2026 | 18:30 | FC St. Pauli | 0:5 | FC Bayern München |
| Liga Mistrzów | 7.4.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 1:2 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | SC Freiburg | 2:3 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 14.3.2026 | 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1:1 | FC Bayern München |
| Liga Mistrzów | 10.3.2026 | 21:00 | Atalanta BC | 1:6 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 28.2.2026 | 18:30 | Borussia Dortmund | 2:3 | FC Bayern München |
| Statystyka | FC Bayern München | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 3.15 | 1.19 | 4.34 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.19 | 0.62 | 1.81 |
| xG | 2.07 | 1.38 | 3.45 |
| Strzały | 16.31 | 12.5 | 28.81 |
| Strzały na bramkę | 8.19 | 4.27 | 12.46 |
| Rogi | 5.08 | 4.08 | 9.16 |
| Żółte kartki | 1.92 | 1.73 | 3.65 |
| Czerwone kartki | 0.12 | 0.12 | 0.24 |
| Fauli | 9.73 | 10.42 | 20.15 |
| Posiadanie piłki | 63.46% | 36.54% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 21 (80.77%) |
13 (50%) |
21 (80.77%) |
15 (57.69%) |
19 (73.08%) |
16 (61.54%) |
11 (42.31%) |
2 (7.69%) |
9 (34.62%) |
25 (96.15%) |
| Przeciwnik przeważa | 2 (7.69%) |
5 (19.23%) |
5 (19.23%) |
9 (34.62%) |
6 (23.08%) |
8 (30.77%) |
9 (34.62%) |
3 (11.54%) |
13 (50%) |
1 (3.85%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Bayern München | 0x (0%) |
3x (11.54%) |
6x (23.08%) |
7x (26.92%) |
5x (19.23%) |
4x (15.38%) |
1x (3.85%) |
| Przeciwnicy | 8x (30.77%) |
10x (38.46%) |
5x (19.23%) |
2x (7.69%) |
0x (0%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
1x (3.85%) |
2x (7.69%) |
6x (23.08%) |
5x (19.23%) |
7x (26.92%) |
5x (19.23%) |
| FC Bayern München zdobywa gola | 26x (100%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (69.23%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 18x (69.23%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (26.92%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (30.77%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 5 (19.23%) |
| 4+ | 6 (23.08%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.85%) |
| 2 | 1 (3.85%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 13 (50%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (19.23%) |
| Remis - remis | 2 (7.69%) |
| Remis - porażka | 1 (3.85%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (11.54%) |
| Porażka - remis | 1 (3.85%) |
| Porażka - porażka | 1 (3.85%) |
| Ilość meczów | 16 (61.54%) |
| z tego zwycięstw | 15 (93.75%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 1 (6.25%) |
| Ilość meczów | 10 (38.46%) |
| z tego zwycięstw | 6 (60%) |
| z tego remisów | 3 (30%) |
| z tego porażek | 1 (10%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 3 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 4:3 | 1 |
| 5:0 | 2 |
| 5:1 | 2 |
| 6:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:3 | 1 |
| 4:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Bayern München | 1x (3.85%) |
25x (96.15%) |
14x (53.85%) |
2x (7.69%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (23.08%) |
20x (76.92%) |
6x (23.08%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
26x (100%) |
26x (100%) |
22x (84.62%) |
3x (11.54%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (30.77%) |
| 2 | 3 (11.54%) |
| 3 | 1 (3.85%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (7.69%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |