|
Raków Częstochowa |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 24 | 11 (45.83%) | 6 (25%) | 7 (29.17%) |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 21:00 | HNK Hajduk Split | 2:2 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 16.8.2026 | 17:30 | MKS Cracovia Kraków | 2:1 | Raków Częstochowa |
| Liga Konferencyjna | 13.8.2026 | 19:00 | Hammarby IF | 0:1 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 2.8.2026 | 17:30 | WKS Śląsk Wrocław | 2:1 | Raków Częstochowa |
| Liga Konferencyjna | 30.7.2026 | 19:30 | Valletta FC | 0:4 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 17.5.2026 | 12:15 | Piast Gliwice | 1:3 | Raków Częstochowa |
| Puchar Polski | 2.5.2026 | 16:00 | KS Górnik Zabrze | 2:0 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 25.4.2026 | 17:30 | KS Lechia Gdańsk | 1:2 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 12.4.2026 | 14:45 | Motor Lublin SA | 1:1 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 22.3.2026 | 20:15 | Legia Warszawa | 1:1 | Raków Częstochowa |
| Statystyka | Raków Częstochowa | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.63 | 1.21 | 2.84 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.83 | 0.38 | 1.21 |
| xG | 1.51 | 1.54 | 3.05 |
| Strzały | 12.42 | 13.58 | 26 |
| Strzały na bramkę | 4.88 | 4 | 8.88 |
| Rogi | 3.33 | 4.88 | 8.21 |
| Żółte kartki | 1.75 | 2.5 | 4.25 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.21 | 0.21 |
| Fauli | 11.21 | 13.58 | 24.79 |
| Posiadanie piłki | 50.71% | 49.29% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (45.83%) |
10 (41.67%) |
12 (50%) |
11 (45.83%) |
13 (54.17%) |
6 (25%) |
7 (29.17%) |
0 (0%) |
4 (16.67%) |
13 (54.17%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (29.17%) |
3 (12.5%) |
12 (50%) |
13 (54.17%) |
11 (45.83%) |
15 (62.5%) |
10 (41.67%) |
5 (20.83%) |
16 (66.67%) |
10 (41.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raków Częstochowa | 3x (12.5%) |
11x (45.83%) |
5x (20.83%) |
2x (8.33%) |
3x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (25%) |
10x (41.67%) |
6x (25%) |
1x (4.17%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (8.33%) |
3x (12.5%) |
4x (16.67%) |
8x (33.33%) |
4x (16.67%) |
2x (8.33%) |
1x (4.17%) |
| Raków Częstochowa zdobywa gola | 21x (87.5%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (75%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 17x (70.83%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (8.33%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (29.17%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 2 (8.33%) |
| 4+ | 1 (4.17%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (20.83%) |
| 2 | 2 (8.33%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 8 (33.33%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (4.17%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.17%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (12.5%) |
| Remis - remis | 5 (20.83%) |
| Remis - porażka | 3 (12.5%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 3 (12.5%) |
| Ilość meczów | 15 (62.5%) |
| z tego zwycięstw | 10 (66.67%) |
| z tego remisów | 1 (6.67%) |
| z tego porażek | 4 (26.67%) |
| Ilość meczów | 7 (29.17%) |
| z tego zwycięstw | 1 (14.29%) |
| z tego remisów | 3 (42.86%) |
| z tego porażek | 3 (42.86%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:1 | 4 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Raków Częstochowa | 5x (20.83%) |
19x (79.17%) |
4x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (16.67%) |
20x (83.33%) |
4x (16.67%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
24x (100%) |
24x (100%) |
10x (41.67%) |
4x (16.67%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (16.67%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (16.67%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 0 (0%) |