Raków Częstochowa - znak

Raków Częstochowa

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
52 23 (44.23%) 12 (23.08%) 17 (32.69%)

Ostatnie mecze

Ekstraklasa 3.9.2026 18:00 Raków Częstochowa 1:2 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 30.8.2026 14:45 Raków Częstochowa 2:5 SSA Jagiellonia Białystok
Liga Konferencyjna 27.8.2026 19:00 Raków Częstochowa 2:3 HNK Hajduk Split
Liga Konferencyjna 20.8.2026 21:00 HNK Hajduk Split 2:2 Raków Częstochowa
Ekstraklasa 16.8.2026 17:30 MKS Cracovia Kraków 2:1 Raków Częstochowa
Liga Konferencyjna 13.8.2026 19:00 Hammarby IF 0:1 Raków Częstochowa
Liga Konferencyjna 6.8.2026 19:00 Raków Częstochowa 0:0 Hammarby IF
Ekstraklasa 2.8.2026 17:30 WKS Śląsk Wrocław 2:1 Raków Częstochowa
Liga Konferencyjna 30.7.2026 19:30 Valletta FC 0:4 Raków Częstochowa
Ekstraklasa 26.7.2026 14:45 Raków Częstochowa 1:2 Wisła Płock SA

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Raków Częstochowa Przeciwnicy Razem
Bramki 1.58 1.23 2.81
Bramki w pierwszej połowie 0.62 0.5 1.12
xG 1.63 1.47 3.1
Strzały 13.54 12.69 26.23
Strzały na bramkę 4.83 4 8.83
Rogi 3.88 4.1 7.98
Żółte kartki 1.38 2.38 3.76
Czerwone kartki 0.12 0.17 0.29
Fauli 10.83 14.44 25.27
Posiadanie piłki 53.19% 46.81% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 23
(44.23%)
17
(32.69%)
28
(53.85%)
27
(51.92%)
28
(53.85%)
19
(36.54%)
9
(17.31%)
6
(11.54%)
6
(11.54%)
32
(61.54%)
Przeciwnik przeważa 17
(32.69%)
14
(26.92%)
24
(46.15%)
24
(46.15%)
22
(42.31%)
26
(50%)
30
(57.69%)
9
(17.31%)
41
(78.85%)
15
(28.85%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Raków Częstochowa 9x
(17.31%)
20x
(38.46%)
13x
(25%)
4x
(7.69%)
6x
(11.54%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 16x
(30.77%)
18x
(34.62%)
12x
(23.08%)
3x
(5.77%)
2x
(3.85%)
1x
(1.92%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 4x
(7.69%)
8x
(15.38%)
12x
(23.08%)
13x
(25%)
7x
(13.46%)
5x
(9.62%)
3x
(5.77%)
Raków Częstochowa zdobywa gola 43x (82.69%)
Przeciwnik zdobywa gola 36x (69.23%)
Obie drużyny zdobędą gola 31x (59.62%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 6x (11.54%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 11 (21.15%)
2 6 (11.54%)
3 5 (9.62%)
4+ 1 (1.92%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 11 (21.15%)
2 5 (9.62%)
3 1 (1.92%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 15 (28.85%)
Zwycięstwo - remis 1 (1.92%)
Zwycięstwo - porażka 1 (1.92%)
Remis - zwycięstwo 7 (13.46%)
Remis - remis 9 (17.31%)
Remis - porażka 5 (9.62%)
Porażka - zwycięstwo 1 (1.92%)
Porażka - remis 2 (3.85%)
Porażka - porażka 11 (21.15%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 29 (55.77%)
z tego zwycięstw 21 (72.41%)
z tego remisów 2 (6.9%)
z tego porażek 6 (20.69%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 19 (36.54%)
z tego zwycięstw 2 (10.53%)
z tego remisów 6 (31.58%)
z tego porażek 11 (57.89%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 6
2:0 4
2:1 5
3:0 1
3:1 2
4:0 1
4:1 4

Remisy

Wynik Ilość
0:0 4
1:1 5
2:2 2
4:4 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 3
1:2 7
1:3 2
2:3 1
2:5 1
3:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Raków Częstochowa 7x
(13.46%)
45x
(86.54%)
12x
(23.08%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(21.15%)
41x
(78.85%)
9x
(17.31%)
1x
(1.92%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
52x
(100%)
52x
(100%)
27x
(51.92%)
7x
(13.46%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 10 (19.23%)
2 1 (1.92%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (7.69%)
2 1 (1.92%)
3 0 (0%)