|
Eintracht Frankfurt |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 3 (14.29%) | 9 (42.86%) | 9 (42.86%) |
| Bundesliga | 29.8.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 3:3 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 8.5.2026 | 20:30 | Borussia Dortmund | 3:2 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | FC Augsburg | 1:1 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 11.4.2026 | 15:30 | VfL Wolfsburg | 1:2 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 22.3.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 2:1 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 8.3.2026 | 15:30 | FC St. Pauli | 0:0 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 21.2.2026 | 15:30 | FC Bayern München | 3:2 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 6.2.2026 | 20:30 | 1. FC Union Berlin | 1:1 | Eintracht Frankfurt |
| Liga Mistrzów | 21.1.2026 | 18:45 | Qarabağ FK | 3:2 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 16.1.2026 | 20:30 | SV Werder Bremen | 3:3 | Eintracht Frankfurt |
| Statystyka | Eintracht Frankfurt | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.71 | 2.38 | 4.09 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.95 | 1.05 | 2 |
| xG | 1.22 | 1.72 | 2.94 |
| Strzały | 10.29 | 14.76 | 25.05 |
| Strzały na bramkę | 3.71 | 6.19 | 9.9 |
| Rogi | 3.33 | 5.33 | 8.66 |
| Żółte kartki | 1.76 | 1.57 | 3.33 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.1 | 0.15 |
| Fauli | 10.29 | 9.76 | 20.05 |
| Posiadanie piłki | 52.67% | 47.33% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 3 (14.29%) |
6 (28.57%) |
6 (28.57%) |
4 (19.05%) |
2 (9.52%) |
3 (14.29%) |
9 (42.86%) |
1 (4.76%) |
11 (52.38%) |
10 (47.62%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (42.86%) |
8 (38.1%) |
15 (71.43%) |
15 (71.43%) |
14 (66.67%) |
15 (71.43%) |
7 (33.33%) |
1 (4.76%) |
10 (47.62%) |
10 (47.62%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eintracht Frankfurt | 3x (14.29%) |
8x (38.1%) |
6x (28.57%) |
2x (9.52%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
1x (4.76%) |
| Przeciwnicy | 2x (9.52%) |
5x (23.81%) |
3x (14.29%) |
8x (38.1%) |
1x (4.76%) |
1x (4.76%) |
1x (4.76%) |
| Łącznie w meczu | 2x (9.52%) |
0x (0%) |
4x (19.05%) |
3x (14.29%) |
2x (9.52%) |
4x (19.05%) |
6x (28.57%) |
| Eintracht Frankfurt zdobywa gola | 18x (85.71%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 19x (90.48%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 18x (85.71%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 9x (42.86%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (9.52%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (28.57%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 2 (9.52%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (14.29%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (9.52%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.76%) |
| Remis - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Remis - remis | 5 (23.81%) |
| Remis - porażka | 2 (9.52%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (9.52%) |
| Porażka - porażka | 6 (28.57%) |
| Ilość meczów | 7 (33.33%) |
| z tego zwycięstw | 2 (28.57%) |
| z tego remisów | 2 (28.57%) |
| z tego porażek | 3 (42.86%) |
| Ilość meczów | 12 (57.14%) |
| z tego zwycięstw | 1 (8.33%) |
| z tego remisów | 5 (41.67%) |
| z tego porażek | 6 (50%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 6:4 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:6 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 4 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eintracht Frankfurt | 8x (38.1%) |
13x (61.9%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 0x (0%) |
21x (100%) |
6x (28.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
20x (95.24%) |
10x (47.62%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (19.05%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |