|
Newcastle United FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 57 | 25 (43.86%) | 10 (17.54%) | 22 (38.6%) |
| Premier League | 29.8.2026 | 18:30 | Tottenham Hotspur FC | 0:2 | Newcastle United FC |
| Premier League | 23.8.2026 | 17:30 | Newcastle United FC | 2:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Fulham FC | 2:0 | Newcastle United FC |
| Premier League | 17.5.2026 | 18:30 | Newcastle United FC | 3:1 | West Ham United FC |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Nottingham Forest FC | 1:1 | Newcastle United FC |
| Premier League | 2.5.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 3:1 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 18:30 | Arsenal FC | 1:0 | Newcastle United FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 12.4.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:1 | Newcastle United FC |
| Premier League | 22.3.2026 | 13:00 | Newcastle United FC | 1:2 | Sunderland AFC |
| Statystyka | Newcastle United FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.75 | 1.51 | 3.26 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.89 | 0.54 | 1.43 |
| xG | 1.59 | 1.54 | 3.13 |
| Strzały | 13.54 | 13.44 | 26.98 |
| Strzały na bramkę | 5.18 | 4.93 | 10.11 |
| Rogi | 5.77 | 5.4 | 11.17 |
| Żółte kartki | 1.79 | 2.33 | 4.12 |
| Czerwone kartki | 0.04 | 0.04 | 0.08 |
| Fauli | 9.95 | 11.58 | 21.53 |
| Posiadanie piłki | 51.39% | 48.61% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 25 (43.86%) |
24 (42.11%) |
28 (49.12%) |
29 (50.88%) |
26 (45.61%) |
27 (47.37%) |
17 (29.82%) |
2 (3.51%) |
18 (31.58%) |
35 (61.4%) |
| Przeciwnik przeważa | 22 (38.6%) |
16 (28.07%) |
29 (50.88%) |
26 (45.61%) |
24 (42.11%) |
26 (45.61%) |
26 (45.61%) |
2 (3.51%) |
35 (61.4%) |
22 (38.6%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United FC | 8x (14.04%) |
18x (31.58%) |
18x (31.58%) |
8x (14.04%) |
4x (7.02%) |
0x (0%) |
1x (1.75%) |
| Przeciwnicy | 12x (21.05%) |
19x (33.33%) |
16x (28.07%) |
8x (14.04%) |
1x (1.75%) |
0x (0%) |
1x (1.75%) |
| Łącznie w meczu | 2x (3.51%) |
5x (8.77%) |
11x (19.3%) |
16x (28.07%) |
13x (22.81%) |
6x (10.53%) |
4x (7.02%) |
| Newcastle United FC zdobywa gola | 49x (85.96%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 45x (78.95%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 39x (68.42%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 10x (17.54%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (17.54%) |
| 2 | 9 (15.79%) |
| 3 | 4 (7.02%) |
| 4+ | 2 (3.51%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 13 (22.81%) |
| 2 | 7 (12.28%) |
| 3 | 1 (1.75%) |
| 4+ | 1 (1.75%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 17 (29.82%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (3.51%) |
| Zwycięstwo - porażka | 5 (8.77%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (10.53%) |
| Remis - remis | 7 (12.28%) |
| Remis - porażka | 4 (7.02%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (3.51%) |
| Porażka - remis | 1 (1.75%) |
| Porażka - porażka | 13 (22.81%) |
| Ilość meczów | 38 (66.67%) |
| z tego zwycięstw | 23 (60.53%) |
| z tego remisów | 6 (15.79%) |
| z tego porażek | 9 (23.68%) |
| Ilość meczów | 17 (29.82%) |
| z tego zwycięstw | 2 (11.76%) |
| z tego remisów | 2 (11.76%) |
| z tego porażek | 13 (76.47%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 4 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 4:3 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 3 |
| 1:2 | 8 |
| 1:3 | 4 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| 2:7 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United FC | 7x (12.28%) |
50x (87.72%) |
14x (24.56%) |
1x (1.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (22.81%) |
44x (77.19%) |
9x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
57x (100%) |
55x (96.49%) |
36x (63.16%) |
2x (3.51%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (10.53%) |
| 2 | 1 (1.75%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (14.04%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |