|
VfB Stuttgart |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 51 | 27 (52.94%) | 9 (17.65%) | 15 (29.41%) |
| Bundesliga | 4.9.2026 | 20:30 | VfB Stuttgart | 4:1 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 28.8.2026 | 20:30 | FC Bayern München | 5:1 | VfB Stuttgart |
| DFB-Pokal | 23.5.2026 | 20:00 | FC Bayern München | 3:0 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 2:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 3:1 | Bayer 04 Leverkusen |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 3:3 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 26.4.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 1:1 | SV Werder Bremen |
| DFB-Pokal | 23.4.2026 | 20:45 | VfB Stuttgart | 2:1p | SC Freiburg |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 17:30 | FC Bayern München | 4:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 17:30 | VfB Stuttgart | 4:0 | Hamburger SV |
| Statystyka | VfB Stuttgart | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2 | 1.41 | 3.41 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.88 | 0.63 | 1.51 |
| xG | 1.84 | 1.38 | 3.22 |
| Strzały | 16.12 | 12.39 | 28.51 |
| Strzały na bramkę | 6.14 | 4.45 | 10.59 |
| Rogi | 5.73 | 3.92 | 9.65 |
| Żółte kartki | 1.82 | 1.76 | 3.58 |
| Czerwone kartki | 0.06 | 0.08 | 0.14 |
| Fauli | 10.63 | 11.59 | 22.22 |
| Posiadanie piłki | 57.65% | 42.35% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 27 (52.94%) |
20 (39.22%) |
37 (72.55%) |
35 (68.63%) |
35 (68.63%) |
33 (64.71%) |
21 (41.18%) |
3 (5.88%) |
17 (33.33%) |
40 (78.43%) |
| Przeciwnik przeważa | 15 (29.41%) |
17 (33.33%) |
14 (27.45%) |
14 (27.45%) |
11 (21.57%) |
11 (21.57%) |
16 (31.37%) |
4 (7.84%) |
30 (58.82%) |
10 (19.61%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 9x (17.65%) |
12x (23.53%) |
10x (19.61%) |
11x (21.57%) |
8x (15.69%) |
1x (1.96%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 15x (29.41%) |
14x (27.45%) |
13x (25.49%) |
6x (11.76%) |
1x (1.96%) |
2x (3.92%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (1.96%) |
5x (9.8%) |
11x (21.57%) |
10x (19.61%) |
10x (19.61%) |
8x (15.69%) |
6x (11.76%) |
| VfB Stuttgart zdobywa gola | 42x (82.35%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 36x (70.59%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 28x (54.9%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 10x (19.61%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (17.65%) |
| 2 | 6 (11.76%) |
| 3 | 8 (15.69%) |
| 4+ | 4 (7.84%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (9.8%) |
| 2 | 7 (13.73%) |
| 3 | 1 (1.96%) |
| 4+ | 2 (3.92%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 18 (35.29%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (1.96%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (1.96%) |
| Remis - zwycięstwo | 9 (17.65%) |
| Remis - remis | 3 (5.88%) |
| Remis - porażka | 2 (3.92%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 5 (9.8%) |
| Porażka - porażka | 12 (23.53%) |
| Ilość meczów | 27 (52.94%) |
| z tego zwycięstw | 22 (81.48%) |
| z tego remisów | 3 (11.11%) |
| z tego porażek | 2 (7.41%) |
| Ilość meczów | 23 (45.1%) |
| z tego zwycięstw | 5 (21.74%) |
| z tego remisów | 5 (21.74%) |
| z tego porażek | 13 (56.52%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 3 |
| 4:0 | 4 |
| 4:1 | 4 |
| 5:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 1:5 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 2x (3.92%) |
49x (96.08%) |
16x (31.37%) |
2x (3.92%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 12x (23.53%) |
39x (76.47%) |
4x (7.84%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
51x (100%) |
50x (98.04%) |
32x (62.75%) |
6x (11.76%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 15 (29.41%) |
| 2 | 1 (1.96%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (5.88%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |