|
SC Freiburg |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 54 | 27 (50%) | 12 (22.22%) | 15 (27.78%) |
| Bundesliga | 30.8.2026 | 15:30 | SC Freiburg | 4:1 | SV Werder Bremen |
| Liga Konferencyjna | 27.8.2026 | 18:45 | SC Freiburg | 4:1 | Motherwell FC |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 20:30 | Motherwell FC | 1:3 | SC Freiburg |
| Liga Europejska | 20.5.2026 | 21:00 | SC Freiburg | 0:3 | Aston Villa FC |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | SC Freiburg | 4:1 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 10.5.2026 | 15:30 | Hamburger SV | 3:2 | SC Freiburg |
| Liga Europejska | 7.5.2026 | 21:00 | SC Freiburg | 3:1 | SC Braga |
| Bundesliga | 3.5.2026 | 19:30 | SC Freiburg | 1:1 | VfL Wolfsburg |
| Liga Europejska | 30.4.2026 | 21:00 | SC Braga | 2:1 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 26.4.2026 | 17:30 | Borussia Dortmund | 4:0 | SC Freiburg |
| Statystyka | SC Freiburg | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.69 | 1.26 | 2.95 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.8 | 0.52 | 1.32 |
| xG | 1.49 | 1.43 | 2.92 |
| Strzały | 13.37 | 13.06 | 26.43 |
| Strzały na bramkę | 4.83 | 4.24 | 9.07 |
| Rogi | 4.22 | 4.54 | 8.76 |
| Żółte kartki | 1.44 | 1.96 | 3.4 |
| Czerwone kartki | 0.07 | 0.15 | 0.22 |
| Fauli | 10.33 | 12.56 | 22.89 |
| Posiadanie piłki | 48.33% | 51.67% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 27 (50%) |
20 (37.04%) |
27 (50%) |
25 (46.3%) |
29 (53.7%) |
22 (40.74%) |
14 (25.93%) |
4 (7.41%) |
17 (31.48%) |
22 (40.74%) |
| Przeciwnik przeważa | 15 (27.78%) |
9 (16.67%) |
27 (50%) |
27 (50%) |
22 (40.74%) |
27 (50%) |
29 (53.7%) |
8 (14.81%) |
34 (62.96%) |
30 (55.56%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Freiburg | 14x (25.93%) |
11x (20.37%) |
14x (25.93%) |
9x (16.67%) |
5x (9.26%) |
1x (1.85%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (24.07%) |
26x (48.15%) |
7x (12.96%) |
6x (11.11%) |
1x (1.85%) |
0x (0%) |
1x (1.85%) |
| Łącznie w meczu | 4x (7.41%) |
8x (14.81%) |
10x (18.52%) |
13x (24.07%) |
10x (18.52%) |
5x (9.26%) |
4x (7.41%) |
| SC Freiburg zdobywa gola | 40x (74.07%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 41x (75.93%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 31x (57.41%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (12.96%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (22.22%) |
| 2 | 8 (14.81%) |
| 3 | 5 (9.26%) |
| 4+ | 2 (3.7%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (14.81%) |
| 2 | 3 (5.56%) |
| 3 | 2 (3.7%) |
| 4+ | 2 (3.7%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 18 (33.33%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (1.85%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (1.85%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (12.96%) |
| Remis - remis | 8 (14.81%) |
| Remis - porażka | 10 (18.52%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (3.7%) |
| Porażka - remis | 3 (5.56%) |
| Porażka - porażka | 4 (7.41%) |
| Ilość meczów | 28 (51.85%) |
| z tego zwycięstw | 21 (75%) |
| z tego remisów | 4 (14.29%) |
| z tego porażek | 3 (10.71%) |
| Ilość meczów | 22 (40.74%) |
| z tego zwycięstw | 6 (27.27%) |
| z tego remisów | 4 (18.18%) |
| z tego porażek | 12 (54.55%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 7 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 6 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 3 |
| 4:3 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| 2:6 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Freiburg | 11x (20.37%) |
43x (79.63%) |
10x (18.52%) |
1x (1.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (18.52%) |
44x (81.48%) |
6x (11.11%) |
1x (1.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
54x (100%) |
52x (96.3%) |
21x (38.89%) |
2x (3.7%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (12.96%) |
| 2 | 4 (7.41%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |