|
SS Lazio |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 43 | 16 (37.21%) | 15 (34.88%) | 12 (27.91%) |
| Serie A | 30.8.2026 | 20:45 | SS Lazio | 1:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 24.8.2026 | 18:30 | Bologna FC | 0:1 | SS Lazio |
| Serie A | 23.5.2026 | 20:45 | SS Lazio | 2:1 | AC Pisa 1909 |
| Serie A | 17.5.2026 | 12:00 | AS Roma | 2:0 | SS Lazio |
| Coppa Italia | 13.5.2026 | 21:00 | SS Lazio | 0:2 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 9.5.2026 | 18:00 | SS Lazio | 0:3 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 4.5.2026 | 18:30 | US Cremonese | 1:2 | SS Lazio |
| Serie A | 27.4.2026 | 20:45 | SS Lazio | 3:3 | Udinese Calcio |
| Coppa Italia | 22.4.2026 | 21:00 | Atalanta BC | 1:2pk | SS Lazio |
| Serie A | 18.4.2026 | 18:00 | SSC Napoli | 0:2 | SS Lazio |
| Statystyka | SS Lazio | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.02 | 1.02 | 2.04 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.33 | 0.51 | 0.84 |
| xG | 1.21 | 1.41 | 2.62 |
| Strzały | 10.53 | 13.21 | 23.74 |
| Strzały na bramkę | 3.86 | 4 | 7.86 |
| Rogi | 3.72 | 4.23 | 7.95 |
| Żółte kartki | 1.98 | 2.53 | 4.51 |
| Czerwone kartki | 0.19 | 0.07 | 0.26 |
| Fauli | 10.74 | 14.28 | 25.02 |
| Posiadanie piłki | 49.09% | 50.91% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 16 (37.21%) |
9 (20.93%) |
17 (39.53%) |
13 (30.23%) |
14 (32.56%) |
19 (44.19%) |
12 (27.91%) |
5 (11.63%) |
10 (23.26%) |
18 (41.86%) |
| Przeciwnik przeważa | 12 (27.91%) |
14 (32.56%) |
25 (58.14%) |
28 (65.12%) |
19 (44.19%) |
22 (51.16%) |
21 (48.84%) |
2 (4.65%) |
31 (72.09%) |
23 (53.49%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SS Lazio | 17x (39.53%) |
12x (27.91%) |
10x (23.26%) |
4x (9.3%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 17x (39.53%) |
12x (27.91%) |
10x (23.26%) |
4x (9.3%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 5x (11.63%) |
11x (25.58%) |
15x (34.88%) |
6x (13.95%) |
3x (6.98%) |
1x (2.33%) |
2x (4.65%) |
| SS Lazio zdobywa gola | 26x (60.47%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 26x (60.47%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (32.56%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (13.95%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (25.58%) |
| 2 | 4 (9.3%) |
| 3 | 1 (2.33%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (9.3%) |
| 2 | 6 (13.95%) |
| 3 | 2 (4.65%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 7 (16.28%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (4.65%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 8 (18.6%) |
| Remis - remis | 10 (23.26%) |
| Remis - porażka | 2 (4.65%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.33%) |
| Porażka - remis | 3 (6.98%) |
| Porażka - porażka | 10 (23.26%) |
| Ilość meczów | 20 (46.51%) |
| z tego zwycięstw | 14 (70%) |
| z tego remisów | 6 (30%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 18 (41.86%) |
| z tego zwycięstw | 2 (11.11%) |
| z tego remisów | 4 (22.22%) |
| z tego porażek | 12 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 7 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 6 |
| 0:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SS Lazio | 13x (30.23%) |
30x (69.77%) |
2x (4.65%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (20.93%) |
34x (79.07%) |
2x (4.65%) |
1x (2.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
43x (100%) |
40x (93.02%) |
8x (18.6%) |
1x (2.33%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (4.65%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (9.3%) |
| 2 | 1 (2.33%) |
| 3 | 0 (0%) |