|
GD Estoril Praia |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 35 | 10 (28.57%) | 8 (22.86%) | 17 (48.57%) |
| Primeira Liga | 31.8.2026 | 21:15 | SL Benfica | 2:1 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 22.8.2026 | 19:00 | GD Estoril Praia | 0:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 16.8.2026 | 16:30 | CD Nacional | 2:0 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 7.8.2026 | 21:15 | GD Estoril Praia | 1:1 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 1:3 | SL Benfica |
| Primeira Liga | 10.5.2026 | 21:30 | Alverca | 1:1 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 3.5.2026 | 19:00 | SC Braga | 1:1 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 16:30 | GD Estoril Praia | 0:1 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 20.4.2026 | 21:15 | Moreirense FC | 1:0 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 1:3 | FC Porto |
| Statystyka | GD Estoril Praia | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.46 | 1.66 | 3.12 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.66 | 0.94 | 1.6 |
| xG | 1.32 | 1.37 | 2.69 |
| Strzały | 11.46 | 12.11 | 23.57 |
| Strzały na bramkę | 4.03 | 4.4 | 8.43 |
| Rogi | 4.46 | 5.17 | 9.63 |
| Żółte kartki | 2.26 | 2.09 | 4.35 |
| Czerwone kartki | 0.03 | 0.06 | 0.09 |
| Fauli | 12.77 | 12.8 | 25.57 |
| Posiadanie piłki | 51.8% | 48.2% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 10 (28.57%) |
8 (22.86%) |
15 (42.86%) |
13 (37.14%) |
15 (42.86%) |
13 (37.14%) |
13 (37.14%) |
1 (2.86%) |
14 (40%) |
17 (48.57%) |
| Przeciwnik przeważa | 17 (48.57%) |
17 (48.57%) |
20 (57.14%) |
18 (51.43%) |
15 (42.86%) |
19 (54.29%) |
12 (34.29%) |
2 (5.71%) |
18 (51.43%) |
15 (42.86%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GD Estoril Praia | 12x (34.29%) |
11x (31.43%) |
3x (8.57%) |
3x (8.57%) |
5x (14.29%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (14.29%) |
12x (34.29%) |
9x (25.71%) |
8x (22.86%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.86%) |
7x (20%) |
7x (20%) |
4x (11.43%) |
9x (25.71%) |
3x (8.57%) |
4x (11.43%) |
| GD Estoril Praia zdobywa gola | 23x (65.71%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 30x (85.71%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 19x (54.29%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (20%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 4 (11.43%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 2 (5.71%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 6 (17.14%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 7 (20%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.86%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (5.71%) |
| Remis - remis | 3 (8.57%) |
| Remis - porażka | 5 (14.29%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.86%) |
| Porażka - remis | 5 (14.29%) |
| Porażka - porażka | 11 (31.43%) |
| Ilość meczów | 10 (28.57%) |
| z tego zwycięstw | 7 (70%) |
| z tego remisów | 1 (10%) |
| z tego porażek | 2 (20%) |
| Ilość meczów | 24 (68.57%) |
| z tego zwycięstw | 3 (12.5%) |
| z tego remisów | 6 (25%) |
| z tego porażek | 15 (62.5%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 2 |
| 4:3 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 3 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GD Estoril Praia | 5x (14.29%) |
30x (85.71%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (20%) |
28x (80%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
35x (100%) |
31x (88.57%) |
10x (28.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.71%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.71%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |